WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Co nowego w Mitsubishi Mirage na 2020 rok?

Jacyś fani oferty Mitsubishi? Jeśli tak, to powinniście się zadowolić odświeżeniem „supermini”, a więc modelu Mirage na 2020 rok.

Zaktualizowany Mitsubishi Mirage nabiera najnowszego wyglądu marki, zgarniając nowe materiały, czy odnowiony system informacyjno-rozrywkowy. Jak to zwykle przy odświeżeniach bywa, najwięcej zmian w kwestii nadwozia przypadło na samym przodzie.

Całkowicie nowy front został zaprojektowany wokół stylu „Dynamic Shield” Mitsubishi z metalowymi paskami w kształcie litery C i nową osłoną, pojawiającą się obok nowych świateł LED. Zmian nie zabrakło jednak z tyłu – tam pojawiły się również nowe reflektory LED w kształcie L. Klienci mogą też wybrać nowy zestaw 15-calowych kół i dwa nowe lakiery: biały diament i piaskowy żółty.

Mitsubishi Mirage 2020, nowy Mitsubishi Mirage, Mirage 2020, nowy Mirage

W kwestii wnętrza Mitsubishi zabawiło się materiałami, wprowadzając miękkie wykończenia w tych miejscach, z którymi najczęściej mamy kontakt i kilka paneli z włókna węglowego do deski rozdzielczej. Jeśli z kolei ktoś zdecyduje się na wyższe wersje Mirage, to uwadze nie powinna mu ujść nowa tapicerka z tkaniny, lub skóry syntetycznej.

Mitsubishi Mirage 2020, nowy Mitsubishi Mirage, Mirage 2020, nowy Mirage

Mitsubishi również zaktualizowało system audio-nawigacyjny do siedmiocalowego wyświetlacza dotykowego z Apple CarPlay i Android Auto. Po stronie napędu mowa ciągle o tym samym, 3-cylindrowym wolnossącym silniku benzynowym o pojemności 1,2 litra, mocy 79 KM i momencie obrotowym na poziomie 107 Nm.

ŹRÓDŁO: Auto Express