Reklama
aplikuj.pl

Co przyniesie nadchodzący Oppo A16?

Co przyniesie nadchodzący Oppo A16?

Seria A od Oppo wkrótce doczeka się nowego członka rodziny. W zeszłym roku pojawiły się modele A15 i A15s , ale wkrótce na rynek wejdzie Oppo A16. Co o nim wiemy?

Kilka szczegółów o Oppo A16

Oppo A16 pojawił się na stronie internetowej certyfikacji FCC, więc dzięki temu mogliśmy poznać kilka szczegółów na temat nadchodzącego smartfona. Lista ujawnia pojemność baterii i numer modelu budżetowego urządzenia. Ujawnia również jego schematy konstrukcyjne.

Czytaj też: T-Mobile Korzyści dla Domu. Jak płacić mniej za więcej?

 Oppo A16 ma numer modelu CPH2269. Budżetowy smartfon pomieści akumulator 5000 mAh. Lista nie ujawnia żadnych szczegółów na temat obsługi szybkiego ładowania urządzenia . Możemy się spodziewać, że Oppo wypuści ​​urządzenie z ładowarką co najmniej 10W.

Smartfon ma działać na Androidzie 11 z nakładką ColorOS 11.1. Moduł aparatu ma kształt prostokąta, jednak nie ujawniono szczegółów czujników. Można się spodziewać, że będą one już odrobinę lepsze niż w przypadku zeszłorocznych modeli z serii A. Tam zamontowano potrójną konfigurację aparat główny 13 Mpix, i dwa moduły po 2 Mpix. W modelach A15 i A15s umieszczono ten sam chipset MediaTek Helio P35 w połączeniu z 2/3/4 GB pamięci RAM i 32/64/128 GB pamięci wbudowanej. Można się jednak spodziewać, że i tu nastąpi krok naprzód.

Czytaj też: Hama Fit Watch: wyglądają znajomo, kosztują niewiele

Pozostaje tylko czekać na nowe informacje, które powinny pojawić się w najbliższym czasie.