WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Co robimy w ukryciu – kolejny sezon powstanie bez dotychczasowego twórcy

Dopiero co zakończyła się emisja 2.sezonu komediowego serialu Co robimy w ukryciu. I choć wiemy już, że trzecia odsłona powstanie, to jednak na pokładzie zabraknie Jemaine’a Clementa.

Czytaj też: Lista produkcji opóźnionych przez Warner Bros. Matrix 4 z rocznym poślizgiem

Jemaine Clement wraz z Taiką Waititim stworzyli w 2014 roku komedię stylizowaną na dokument, w którym ekipa filmowa towarzyszy mieszkającej w jednym domu grupie wampirów. W 2019 roku na motywach filmu panowie stworzyli również serial, w którym mieliśmy okazję oglądać życie nowojorskich wampirów i ich sługi Guillermo. Produkcja podoknie jak oryginał okazała się wielkim hitem. W tym roku debiutował 2. sezon, który kilka dni temu się skończył. Niewątpliwie osobliwy humor i specyficzny klimat seria zawdzięcza zarówno Waititiemu jak Clementowi. Jednak w kolejnej odsłonie zabraknie jednego z twórców.

Jemaine Clemement ujawnił w najnowszym wywiadzie, że rozstaje się z ekipą scenarzystów serialu Co robimy w ukryciu. Tylko czy bez niego uda się utrzymać poziom historii?

Teraz scenarzyści sami będą musieli wymyślić dalszą historię, bo w kolejnym sezonie nie będzie mnie między nimi. Zostawiłem ich ze sporym problemem do rozwiązania, bo skończyliśmy sezon cliffhangerem tak jak ostatnio. Teraz oni muszą wymyślić jak się z tego wygrzebać.

Dziesiąty odcinek 2. sezonu zakończył się zaskakująco, głównie dla Guillermo i jesteśmy bardzo ciekawi jak on, i czwórka nowojorskich wampirów ze Staten Island, poradzi sobie z tą nową sytuacją. Jeszcze nie wiemy, kiedy będziemy mogli spodziewać się premiery 3. sezonu, ale liczymy, że nowe odcinki zadebiutują jeszcze w 2021 roku.

Przypomnijmy, że serial Co robimy w ukryciu skupia się na mieszkających razem wampirach, których losy obserwujemy dzięki grupie dokumentalistów odwiedzających ich dom. Samozwańczym przywódcą tej małej społeczności jest Nandor Bezlitosny, świetny wojownik i zdobywca Imperium Osmańskiego. Prócz niego zobaczymy brytyjskiego wampira Laszlo i uwodzicielską wampirzycę Nadję. W domu wampirów zamieszkuje również Guillermo, dzienny opiekun nieśmiertelnych, który w zamian za służbę, chce zostać wampirem.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News