WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Co skrywa Krypta 94 w Fallout 76?

Co skrywa Krypta 94 w Fallout 76?

Krypta 94 w Fallout 76 to lokacja, która wkrótce będzie mogła być szturmowana prze graczy. Co nadejdzie 20 sierpnia?

Już 20 sierpnia, wraz z pojawieniem się łatki nr 12, gracze będą mogli rozpocząć szturm na Kryptę 94 podczas naszego pierwszego najazdu na Kryptę, który będzie jednym z największych wyzwań, jakie pojawiły się dotąd w Falloucie 76. Autorzy radzą się przygotować do zadania, ponieważ nawet postacii na ponad 50 poziomie doświadczenia mogą mieć problem z zaliczeniem wyzwania. Zalecane jest również zebranie drużyny.

Czytaj też: Nowe studia Xbox będą robiły też gry na inne platformy

Opis Krypty brzmi dość tajemniczo. Ciekawe, co czeka na jej końcu.

Krypta 94 położona jest na granicy pomiędzy Błotniskiem a Dziką Rubieżą i niegdyś była domem dla utopijnej społeczności mieszkańców. Wyposażeni jedynie w zapas ziarna i kombinezony z krypty, ci pacyfiści otrzymali po Wielkiej Wojnie zadanie odtworzenia naturalnych zasobów Ziemi. Wrota krypty otworzyły się dokładnie na rok po tym, jak spadły bomby. Ci, którzy dotąd żyli bezpiecznie w krypcie, odkryli, że pustkowie i inne grupy ocalałych, znajdujące się na zewnątrz, raczej nie cieszą się z ich przybycia.

Krypta 94 wciąż trwa, choć jej mieszkańcy dawno odeszli. Została ona całkowicie przejęta przez przyrodę. Jednak teraz, coś w jej wnętrzu grozi zniszczeniem. Dzielni śmiałkowie z Appalachów będą musieli pokonać wiele niebezpieczeństw, aby ocalić Kryptę 94, dowiedzieć się, co się stało z jej byłymi mieszkańcami i ujawnić cenne zasoby, ukryte wewnątrz.

Czytaj też: Demon’s Souls w 4K i 120 fps na PC – oto prawdziwe czary

Źródło: fallout.bethesda.net