Reklama
aplikuj.pl

Co w duszy gra – Pixar prezentuje najnowszą zapowiedź animacji

Do sieci trafiła dziś najnowsza zapowiedź animacji Soul a w polskim tłumaczeniu – Co w duszy gra. Szykuje się kolejny hit od Pixara.

Czytaj też: Zwiastuny filmów i seriali do nadrobienia [28.06.2020]

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”.

Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

Nowa zapowiedź skupia się na ludzkiej stronie życia głównego bohatera. W materiale promocyjnym słyszymy piosenkę Parting Ways w wykonaniu Cody’ego ChesnyTT. Za reżyserię Co w duszy gra odpowiada Pete Docter i Kemp Powers.

Co w duszy gra trafi do kin już w listopadzie 2020.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News