WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Co w rocznicowej aktualizacji Sea Of Thieves?

Co w rocznicowej aktualizacji Sea Of Thieves?

Szkoda, że nie mamy dostępu do dokładnych statystyk popularności szumnie zapowiadanej Sea Of Thieves, bo pomimo wielu negatywnych głosów, studio Rare nadal ją rozwija. Może jednak jej renoma wzrosła po konkurencji ze strony kompletnie spartaczonej gry Atlas, która uwidoczniła pazerność twórców? Tak czy inaczej, rzućmy okiem na to, czego gracze mogą oczekiwać w rocznicowej aktualizacji.

Czytaj też: Spór o utwór Widow-Maker z Wiedźmina 3 nadal nierozwiązany

Czegoś wielkiego nie powinni oczekiwać, ale specjalnie źle też nie jest… chociaż mowa przecież o rocznicy Sea of Thieves na rynku, więc Rare mogło postarać się nie co bardziej. Najważniejszą częścią patcha będzie nowa seria misji fabularnych Tall Tales, która wprowadzi nieco więcej narracji i fabuły do świata. Podobno w niej ramach gracze (solo lub w drużynie) przeżyją niezapomnianą przygodę, więc chyba warto czekać.

To jednak nie koniec nowości, bo aktualizacja wprowadzi też tryb areny, który skupia się na rywalizacji pomiędzy graczami na morzu. Z kolei zestaw stronnictw wzbogaci Hunter’s Call, który ma umożliwiać „więcej sposobów grania i rozwoju postaci do miana pirackiej legendy”, a do arsenału dołączą dwie nowe bronie harpunowe.

Więcej szczegółów gracze będą poznawać z trzech transmisji na żywo, które odbędą się przed premierą aktualizacji, czyli 30 kwietnia.

Czytaj też: Ujawniono datę premiery Remnant: From the Ashes

Źródło: Wccftech