O firmie NOA nie mówi się zbyt wiele w Polsce. Nie oznacza to jednak, że tak samo dzieje się na całym świecie. Producent ten od trzech lat pokazuje się na MWC i w tym roku także zaprezentuje on sporo ciekawych urządzeń

Firma wykorzysta targi do ogłoszenia dwóch nowych smartfonów z serii F. Pierwszy z nich to NOA F5, który posiada podwójny aparat mogący wykonywać zdjęcia do 65 MP. W środku znajdzie się bateria o pojemności 4000 mAh, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Jego cena wynosić będzie 199 euro.

NOA, smartfony NOA, MWC NOA, telefony NOA, MWC 2019 NOA, telewizor NOA,

Drugi model to NOA F3 z takimi samymi możliwościami aparatu. Jednakże tym razem w środku znajdzie się 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Jego cena to 119 euro.

Czytaj też: Huawei kpi z Galaxy S10

Kolejne urządzenia należą do serii N, której model Element N10 zdobył nagrodę EISA Best Buy Smartphone 2018-2019. Następca, czyli wersja N20, będzie miała ekran o rozdzielczości Full HD+ i proporcjach 19:9. Aparaty ponownie zaoferują możliwość wykonywania zdjęć do 65 MP. W środku znajdzie się 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

NOA, smartfony NOA, MWC NOA, telefony NOA, MWC 2019 NOA, telewizor NOA,

NOA nie zapomina też o serii Rugged. Pokazany zostanie model Hammer 2019, który powinien zadowolić wszystkie osoby oczekujące bardzo wytrzymałego sprzętu. Jego główne cechy to odporność na wstrząsy, ciśnienie, wodę czy zarysowania. Jest on zgodny ze standardami IP68 oraz MIL-STD-810G.

Firma pokaże także sprzęt z serii Core, który będzie bardzo przystępny cenowo. Będą to modele Swing 3G, Primo 4G, Fresh 4G i Vivo 4G. NOA ma także w ofercie tablety czy telewizory. Najnowszy Vision Smart TV także będzie wystawiony na targach.

Czytaj też: Light i Sony chcą zmienić jakość fotografii w smartfonach

Źródło: Phonearena

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej