Reklama
aplikuj.pl

Coachella jest już nawet w Fortnite

fortnite

Fortnite nie przestaje nawet na chwilę ewoluować. Do tytułu dalej ciągnie wielu graczy, a Epic co chwilę dostarcza im nowych wrażeń, poza samą główną rozgrywką.

Impreza w Fortnite

Festiwal muzyki i sztuki Coachella powraca do Fortnite, a wraz z nim jeszcze więcej dźwięcznej zabawy i elementów kosmetycznych. Odwiedźcie Wyspę Coachella, by zdobyć PD i elementy kosmetyczne. Wskakujecie do Battle Royale? Włączcie Radio Ikon i zobaczcie, co ma do zaoferowania Coachella 2023!

Wyspa Coachella w Fortnite

Wyspa Coachella w Fortnite została stworzona przez Alliance Studios we współpracy z Epic Games. Zawołajcie znajomych, zajrzycie do Odkryć i sprawdźcie, co czeka na was na Wyspie Coachella dostępnej do 29 kwietnia 2023 roku, godz. 6:00. Wybierzcie się w artystyczną podróż i odkryjcie wszystko, co znajduje się na wyspie: od Parku Sztuki, po minigry drużynowe. Może znajdziecie też parę sekretów?

Czytaj też: Battlefield 2042 z małymi usprawnieniami rozgrywki

Coachella nie byłaby Coachellą bez muzyki: na wyspie usłyszycie utwory jednego z artystów festiwalu Coachella 2023: Portera Robinsona! Na Wyspę Coachella dostaniecie się z Odkryć lub wpisując kod 5449-4207-1280. Wyspa Choachella pozostanie aktywna aż do zakończenia festiwalu Coachella 2023!

Zadania Coachella w Fortnite

Zadania festiwalu Coachella możecie wykonać na Wyspie Coachella. Sprawdzicie w nich swoje umiejętności parkourowe, zagracie w różne minigry i będziecie tańczyć do upadłego! Aby uczcić obydwa weekendy festiwalu Coachella, zadania festiwalowe otrzymają aktualizację pomiędzy pierwszym a drugim weekendem.

Czytaj też: Immortals of Aveum to Call of Duty bez karabinów

Ukończcie zadania festiwalu Coachella, by zdobyć PD i wyjątkowe przedmioty do szafki:

  • Graffiti Coachella o zachodzie (Do zdobycia w ramach pierwszego lub drugiego zestawu zadań)
  • Emotkę Oka-ktus (Do zdobycia w ramach pierwszego lub drugiego zestawu zadań)
  • Graffiti Kaktus za konsoletą (Do zdobycia wyłącznie w ramach drugiego zestawu zadań)
  • Muzyka z lobby Spójrz w niebo (Do zdobycia wyłącznie w ramach drugiego zestawu zadań)