Reklama
aplikuj.pl

Immortals of Aveum to Call of Duty bez karabinów

Immortals of Aveum

Immortals of Aveum pojawia się znikąd i od razu skrada serca graczy. Tytuł ten kontynuuje politykę EA dotyczącą nagłych zapowiedzi gier. Taktyka zdaje się działać – gracze od razu pokochali ten produkcję.

Czym jest Immortals of Aveum?

Przywołaj swoją moc, połóż kres Wszechwojnie, uratuj królestwa. Immortals of Aveum to oparta na magii pierwszoosobowa strzelanka dla jednego gracza. Opowiada historię Jaka, który dołącza do elitarnego zakonu bitewnych magów, by ocalić świat stojący na skraju zagłady.

Czytaj też: Druga tura Wiosennej Wyprzedaży w PlayStation Store

Za studio odpowiada niezależny zespół Ascendant Studios składający się z doświadczonych deweloperów mających na koncie nagrody BAFTA i tytuły gier roku. Debiutancka produkcja studia zostanie wydana przez EA Originals. Za grą stoją między innymi byli twórcy serii Call of Duty oraz Dead Space.

Bohaterowie Immortals of Aveum

Twórcy gry przedstawili szczegóły dotyczące bohaterów, których widzimy w zwiastunie gry. Co o nich wiemy?

JAK

Jak, który dorastał w biedzie i poczuciu bezsilności na ulicach Serenu, okazuje się przebudzonym – osobą, u której stosunkowo późno objawiają się magiczne umiejętności. Pomimo gniewu i nieufności ze strony maginów ze szlachetnych rodów, Jak zostaje zwerbowany do Nieśmiertelnych przez wielką maginię Lucjum – Kirkan. Nowo odkryty potencjał Jaka sprawia, że zostaje on rzucony w wir niekończącej się wojny o kontrolę nad magią. Mimo że Jak jest porywczy i chce się wykazać, musi stawić czoła wyzwaniom podczas wielkiej przygody i nauczyć się odpowiedzialności. Jak jest triarchą, bardzo rzadkim maginem władającym wszystkimi trzema kolorami magii.

Czytaj też: Nowy bohater Redfall potrafi zniknąć wrogom przed oczami

KIRKAN

Generał Kirkan to wielka magini Nieśmiertelnych i królewski marszałek obrońców Lucjum. Kirkan. Walczy we Wszechwojnie od czterdziestu lat. Poznaje Jaka, werbuje go do Zakonu Nieśmiertelnych i jest jego osobistą mentorką. Kirkan jest diarchą – włada jednocześnie zieloną i niebieską magią.

ZENDARA

Zendara, pochodząca z górzystego regionu Kalthus, rzadko mówi o swoim królewskim dziedzictwie, ale czasem jej wpływy mogą okazać się przydatne. Jest silna, niecierpliwa i bezlitosna, niechętnie pełni rolę dowódcy polowego Jaka. Zendara jest mistrzynią czerwonej magii.

DEVYN

Devyn, najmłodszy mistrz zielonej magii w dziejach Lucjum, jest dowcipnym erudytą i urodzonym przywódcą. Pochodzi z bogatej kupieckiej rodziny i poświęcił większość życia na naukę w Palathonie, a uliczna przeszłość Jaka go fascynuje. Devyn jest mistrzem zielonej magii.