Reklama
aplikuj.pl

Company of Heroes 3 za darmo przed premierą

company of heroes 3

Chcecie wypróbować Company of Heroes 3 jeszcze zanim gra trafi do sprzedaży? Jest na to sposób! Wystarczy mieć konto Steam.

Testy Company of Heroes 3

Deweloperzy Company of Heroes 3 ogłosili, że jeszcze dziś wystartują sieciowe techniczne testy gry. Celem twórców jest zebranie opinii graczy, choć na miesiąc przed premierą wiadome jest, że zbyt dużo się nie zmieni. Najważniejsza pozostanie techniczna strona testów, które umożliwią sprawdzenie stabilności produkcji i jej działanie na poszczególnych konfiguracjach sprzętowych.

Czytaj też: The Settlers New Allies ma wymagania jak z przeszłości

Aby wziąć udział w testach Company of Heroes 3, wymagane będzie konto Steam. Po odnalezieniu Company of Heroes 3 w sklepie Valve zaznaczyć musimy opcję „Poproś o dostęp”. Gdy producenci będą gotowi, udostępnią graczom testową wersję gry, której działaniu będą się potem przyglądać.

Company of Heroes 3 znów będzie hitem?

Company of Heroes 3 to niepowtarzalne połączenie akcji, taktyki i strategii. Decyduj o wyniku zaciętych bitew toczących się w czasie rzeczywistym i wydawaj rozkazy jako generał, sprawując kontrolę nad całą kampanią, w której każdy wybór ma znaczenie.

Przytłaczaj przeciwników dzięki znanym i nieznanym frakcjom, jednostkom oraz międzynarodowym grupom bojowym. Dowodź siłami naziemnymi, powietrznymi oraz morskimi i buduj linie zaopatrzeniowe, żeby kłaść kres ofensywie wroga na nowej dynamicznej mapie kampanii – żadna gra już nigdy nie będzie taka sama! Graj we własnym tempie w trybach kampanii i potyczek, zanim rzucisz się w wir oszałamiającej gry wieloosobowej. Odkrywaj nieopowiedziane dotąd historie zachwycającego śródziemnomorskiego teatru wojny z podatnym na zniszczenia otoczeniem nowej generacji, napędzanym mocą opracowanego przez Relic silnika Essence Engine.

Czytaj też: Redfall to nie Left 4 Dead. Poprawne porównanie może Was zaskoczyć

Company of Heroes 3 zapewnia rozgrywkę nowej generacji, cenioną za aspekt taktyczny. Uwielbiana przez graczy mechanika walki została wzbogacona o nowe, realistyczne cechy rozgrywki, co nadało elementom taktycznym zupełnie nowy wymiar.​

Wykonuj manewry flankujące, żeby uderzać w słabszy, boczny pancerz wroga, korzystaj z nowej mechaniki piechoty służącej do przebijania się przez obronę, żeby wywabiać wrogie jednostki z garnizonów, i rób dobry użytek z różnic wysokości terenu, żeby powiększać swoje pole widzenia i zyskiwać przewagę.