Reklama
aplikuj.pl

Cooler Master MasterCase EG200 to nowa obudowa na zewnętrzną kartę graficzną

obudowa Cooler Master MasterCase EG200

Cooler Master MasterCase EG200 pozwoli Wam na rozbudowanie możliwości laptopa. Konstrukcja pozwala na zamontowanie karty graficznej i podłączenie jej poprzez port Thunderbolt 3.

Co oferuje Cooler Master MasterCase EG200?

Obudowa ma wbudowany 550 watowy zasilacz z certyfikatem 80 Plus Gold. Ma ona dwie wtyczki PCI-E 8 pin, a w środku jest miejsce na karty graficzne o długości do 325 mm i zajmujące do 2,5 slota.

Czytaj też: Nowe sterowniki AMD Adrenalin 21.3.2 Beta

Spokojnie więc zmieścicie w niej niereferencyjne modele nawet RTX 3080. Montaż ułatwia modularna konstrukcja, dzięki którem można demontować poszczególne części bez użycia narzędzi.

Cooler Master MasterCase EG200 ma także dodatkową zatokę na dysk 2,5/3,5 cala. Możecie więc do zestawu dołączyć dodatkowy dysk i tym samym zwiększyć ilość miejsca. Ciekawą opcją są także trzy porty USB 3.0.

Czytaj też: Szukacie karty na dwa dyski M.2 do PC albo NAS? Sprawdźcie QM2-2P2G2T

Projektanci nie zapomnieli tez o odpowiednim chłodzeniu. Obudowa ma wentylator 92 mm oraz ścianę typu mesh, co powinno pozwolić na zachowanie niskich temperatur. Cena Cooler Master MasterCase EG200 jest jeszcze nieznana, a konstrukcja powinna trafić do sprzedaży w ciągu najbliższych dni.