WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

WholesomeGaming, czyli giveaway Cooler Mastera, który zbliżył świat

WholesomeGaming, czyli giveaway Cooler Mastera, który zbliżył świat

Świat nigdy nie przestanie nas zaskakiwać, a firmy oraz producenci zawsze będą podlizywać się nam – graczom. Oczywiście nam jest to na rękę, ale niektóre akcje zasługują wręcz na medal. Mówię tutaj o akcji WholesomeGaming, którą zapoczątkował Cooler Master.

A jaki jest jej cel? No, dosyć prosty. Giveaway WholesomeGaming rozpoczął się tak naprawdę od wpisu na Twitterze wspomnianej firmy. Jego przesłanie było proste – Cooler Master chciał uszczęśliwić jedną osobę swoją klawiaturą, ale wspomniał, że byłoby super, gdyby dołączyły się do tej akcji inne firmy. Dlatego też zdecydował się na wyzwanie Corsair, aby również dorzucili coś do puli nagród, ale jednocześnie oznaczyli inną firmę, która miałaby zrobić to samo. Ku zdziwieniu (i marketingowej pochwały) wszystkich, rozpoczęło to lawinę, do której z godziny na godzinę dołączali się nowi gracze.

Hey @Corsair if we giveaway a keyboard will you give away a mouse? Pay it forward, tag another company to add a 3rd component and so on. Let’s see how happy we can make one very lucky person! <3 #WholesomeGaming #pcmasterrace

— Cooler Master (@CoolerMaster) 4 lipca 2018

Nie mówimy tutaj o kilku… a kilkudziesięciu, wśród których znaleźli się m.in. GAMDIAS, Roccat, HyperX, Cherry, Rode Microphones, AOC, Arctic, Mionix, Nvidia, MSI, ASUS ROG, G.SKILL, Zion RAM, Team Group Inc, Alphacool, Watercool, Mayhems Solution i Noctua. W kwestii gier Kinguin dodał od siebie kartę podarunkową o wartości 100$, podczas gdy Ubisoft i GOG chcą rozdać kilka gierek. Dorzucił się nawet Crytek z kodami do swojego najnowszego dzieła – Hunt: Showdown. Lista nieustannie się jednak powiększa i jeśli tak dalej pójdzie, to rozpoczęcie rozdawania nagród w akcji WholesomeGaming nie odbędzie się za szybko.

Najlepiej podsumował to Arctic (via Twitter):

#WholesomeGaming, to nie tylko giveaway, to pokazuje, że za twarzą każdej marki są ludzie. My wszyscy powinniśmy Wam podziękować @Cooler Master! Przekraczacie granice pomiędzy konkurencją i łączycie wspólnotę gamingową.

Co tu dużo mówić. Akcja zasługuje na medal… choć w takiej skali nie mam pojęcia, jak producenci wezmą się za jej realizację. Miejmy nadzieję, że obędzie się bez większych problemów.

Źródło: Twitter