Reklama

Trzy wyjątkowe Maserati, o których kupnie możecie pomarzyć

Maserati Fuoriserie Ghibli Levante Quattroporte

Maserati wykorzystując każdą cenną minutę uwagi całego świata po ujawnieniu supersamochodu MC20, pochwaliło się też nowym programem personalizacji Fuoriserie.

Specjalnie na premierę tego konfiguratora stworzono trzy unikatowe wydania modelu Ghibli, Levante i Quattroporte w ich najbardziej wydajnej wersji, czyli Trofeo. Wszystkie trzy samochody zostały stworzone przez Centro Stile wraz z Garage Italia i kolejno dzierżą nazwę Corse, Futura i Unica.

Te jednorazowe cacka reprezentują trzy różne kolekcje, których wybór spocznie na barkach klienta zainteresowanego szeroką personalizacją swojego nowego samochodu. Wszystkie trzy modele są już dostępne, a MC20 wkrótce dołączy do tego programu (via Motor1).

Czytaj też: Umiecie parkować równolegle? Ten gość ma to we krwi

Wchodząc w szczegóły, każda z kolekcji jest skierowana do określonego rodzaju klienta. Tak więc, kolekcja Corse powstała z myślą o dżentelmenach, nawiązując do sportowych samochodów z przeszłości i zachwycając skórzanym wykończeniem kabiny.

Dzierżąca matowe wykończenie kolekcja Futura, to już zabawa technologią i wydajnością z samochodami, a Unica zdecydowanie ma na celu przyciąganie uwagi innych swoimi ciepłymi, perłowymi lub metalicznymi wykończeniami lakieru. Grupa docelowa? Miłośnicy kultury, sztuki oraz mody.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News