WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Lubicie nocne przejażdżki na rowerze? Zwiększcie swoje bezpieczeństwo z Flectr Zero

Kolejne cacko z Kickstartera i kolejny gadżet dla rowerzystów. Tym razem mowa o Flectr Zero, czyli wyjątkowym odblasku na szprychy.

Bezpieczeństwo na jakichkolwiek dwukołowcach jest kluczowe, kiedy nie stronimy od wysokich prędkości i choć stosowne ochraniacze oraz kask, to jedyne, o co możemy się postarać względem siebie, dobrze też zabezpieczyć się przed innymi. Możemy tego z kolei dokonać na wiele sposobów, z czego tym najważniejszym zdecydowanie jest dbanie o oświetlenie.

Tradycyjny zestaw świateł na przód i tył, to podstawa, ale warto też zadbać o to, abyśmy od razu na rowerze rzucali się w oczy nawet „z boku”. O to właśnie dbają odblaski Flectr Zero, ale przecież już od dawna na rynku znajdują się tego typu gadżety na szprychy rowerowych kół. Co więc jest wyjątkowego w Flectr Zero?

Czytaj też: Ciągle elektryczny rower, czy już skuter z pedałami? Oto HyperScrambler 2

Przede wszystkim to, że są kierowane do rowerzystów, którzy cenią sobie zarówno wydajność aerodynamiczną, jak i samą wagę swojego dwukołowca. Te odblaski (proste w montażu) nie ważą bowiem „nic” (a dokładniej mówiąc, 0,6 grama), a ich aerodynamiczny profil nie przeszkadza w przecinaniu powietrza nawet przy wysokich prędkościach.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News