Counter Strike od Epic Games nigdy nie powstanie. Ale za to możemy zobaczyć, jak wyglądałaby ta gra na silniku Unreal Engine.

Unreal Engine to silnik stworzony i rozwijany od lat przez Epic Games. Firma, która aktualnie słynie z Fortnite’a i Epic Games Store, tworzy też jeden z najpopularniejszych silników graficznych. Days Gone zostało stworzone właśnie na tej technologii, a nadchodzące Star Wars Jedi: Upadły Zakon również stawia na to narzędzie. Silnik jest darmowy (jeśli nie zamierzamy naszej gry od razu wydawać) i każdy może się nim pobawić.

Czytaj też: Płeć w Cyberpunk 2077 będzie sprawą płynną

Wiktor Ohman doskonale zna możliwości Unreal Engine i postanowił on zaprezentować graczom, jak prezentowałaby się mapa de_dust 2, gdyby powstała właśnie na Unrealu. Słynna lokacja wygląda po prostu rewelacyjnie. Spora zasługa tutaj też uzdolnionego autora, który fantastycznie doszlifował każdy element lokacji. Jak sam przyznaje – na współczesnych komputerach mapa działałaby bez żadnych problemów. Niestety, ta wersja de_dust 2 nie zostanie udostępniona do pobrania.

Czytaj też: Kontroler Hori Grip wygląda super, ale tak naprawdę jest przeciętny

Źródło: dsogaming.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!