WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Coupe BMW M4 2021 na najlepszych do tej pory zdjęciach

Coupe BMW M4 2021 na najlepszych do tej pory zdjęciach

Dziś możemy przyjrzeć się jeszcze uważniej nowemu coupe BMW M4 2021 na kilka tygodni przed jego debiutem.

Dziś możemy rzucić okiem na zupełnie nową serię zdjęć, pokazujących jak dotąd najmniej zakamuflowany prototyp BMW M4 2021 (via Motor1). Ten przedprodukcyjny samochód najpewniej przeżywa ostatnie szlify przed debiutem w pełni produkcyjnej wersji już we wrześniu.

Te zdjęcia zostały wykonane w Monachium i pokazują samochód testowy M4 prawie bez kamuflażu, choć jego przednia część nosi jego niezbędną ilość, nie zakrywając jednak swoich ogromnych nerek. Podobnie sytuacja wygląda z tyłu, ale tylne światła i poczwórne rury wydechowe pozostają dobrze widoczne.

Sądząc po tym samochodzie, prace rozwojowe nad nowym M4 są już prawie zakończone, a producent samochodów najprawdopodobniej dokonuje końcowych ocen i dostosowań elektronicznych systemów sportowych coupe. Wszystko inne wydaje się z kolei w ostatecznej formie produkcyjnej.

Czytaj też: Brudny sekret samochodów elektrycznych Tesli

Pod maską będzie z kolei dostępny 3,0-litrowy silnik BMW z podwójnym turbodoładowaniem, oferujący ponad 500 koni mechanicznych w topowych modelach, dla którego parą będzie dwusprzęgłowa skrzynia biegów i napęd na wszystkie koła.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News