WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Crash Bandicoot w Dreams – Sony ma grę do robienia innych gier

Crash Bandicoot w Dreams. Tak, gracze zrobili remake gry, w innej grze Sony.

Nie wiem już, który raz piszę o Dreams. Gra, która początkowo nie robiła na mnie żadnego wrażenie, jest teraz na mojej liście do kupienia. Sam gier nie zamierzam tworzyć, ale chcę mieć Dreams w kolekcji, aby odkrywać te wszystkie produkcje stworzone przez graczy. Bo pokazali oni już nie raz, że potrafią za pomocą tego edytora czynić cuda. No, ale teraz to już przesadzili.

Czytaj też: Kultowa polska gra Lew Leon powraca

Jeden z graczy Dreams zdołał odtworzyć w grze Crasha Bandicoota. Każdy model musiał on tworzyć samemu, na padzie, a zobaczcie jak świetne są tego efekty!

Nawet jeśli ukończyliście cały remake Crasha Bandicoota to i tak powinniście sprawdzić tę produkcję. Autor włożył w nią masę pracy, a znając życie – projekt się pewnie jeszcze rozwinie. Nad czym jeszcze pracują inni gracze? Cóż, niektórzy rzucili się na głęboką wodą. Poniżej np. remake The Last of Us.

Jak sami widzicie, to jeszcze wczesna wersja gry, ale już teraz da się rozpoznać, że to zalążek jednej z najlepszych gier dostępnych na PlayStation 3 i PlayStation 4. Dreams w pełnej wersji, będzie dostępne dla wszystkich w grudniu 2019 roku.

Czytaj też: Gry roku 2018 trochę skrytykowane przez twórcę A Way Out

Źródło: playstationlifestyle.net