WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Crysis Remastered opóźniony po krytyce fanów! Brawo za słuchanie graczy!

Crytek czyta komentarze. Firma bierze się za ulepszanie swojej gry.

Od razu widać, że Crytek chce uczynić markę Crysis czymś popularnym w dzisiejszych czasach. Firma po zapowiedzi gry miała opublikować dziś zwiastun produkcji. Pech (a może szczęście?) chciał, że Microsoft pośpieszył się z wstawieniem gry do Microsoft Store i wszyscy mogli zobaczyć zrzuty ekranu oraz zwiastun produkcji.

To co tam zobaczyliśmy… nie napawało radością. Gra, która kojarzy się z przeciążaniem podzespołów komputerów i konsol wyglądała po prostu gorzej niż oryginał. Sam analizowałem sobie te same lokacje i bez problemów można wychwycić, że remaster to słabsze tekstury wielu obiektów czy ich mniejsze zagęszczenie.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 będzie jak GTA, ale nie będziecie tak grać

Coś mi podpowiadało, że premiera tej produkcji na Switchu sprawi, że coś się może stać z lepszymi wersjami no, ale żeby tytuł wyglądał aż tak gorzej? Na szczęście Crytek uznał, że nie chcą wypuszczać gry jeśli ludziom się ona nie podoba.

W długim wpisie Crytek zapowiada powrót do prac nad grą. Premiera tytułu oraz pokaz zwiastuna zostaną opóźnione przynajmniej o kilka tygodni. Więcej czasu na tworzenie ma zapewnić poprawki. Zespół Crysisa obiecuje odezwać się do graczy jak tylko będą mogli.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News