Reklama
aplikuj.pl

Crysis Remastered Trilogy na Steam. Czy gracze wybaczą umowę z Epic Games Store?

crysis

Crytek ogłosił datę wydania Crysis Remastered Trilogy na Steam. Valve zapewne będzie czuwało nad tą premierą ze względu na to, że szykuje się potencjalny review-bombing za umowę z Epic Games Store.

Crysis Remastered Trilogy na Steam

Crytek oficjalnie poinformował o premierze odnowionych wersji Crysisa na Steam. Dotychczas na platformie Valve dostępna była tylko pierwsza, odrestaurowana odsłona. Jeśli ktoś chciał grać dalej w Crysis 2 Remastered i Crysis 3 Remstered – był zmuszony kupić grę w Epic Games Store.

„Po wydarzeniach z oryginalnej, przełomowej gry Crysis kosmici wrócili do świata pustoszonego przez katastrofy klimatyczne. Gdy najeźdźcy równają z ziemią Nowy Jork i rozpoczynają atak, który grozi całkowitą zagładą ludzkości, tylko Ty masz technologię, dzięki której możesz poprowadzić kontruderzenie. Grając jako superżołnierz wyposażony w zmodernizowany nanokombinezon 2.0, musisz przystosować się do walki, używając jego zdolności: siły, pancerza i maskowania. Modyfikuj swoje bronie i nanokombinezon w czasie rzeczywistym oraz odblokuj niewiarygodne nowe moce, walcząc o przetrwanie ludzkości.”

Czytaj też: Deathloop to uniwersum Dishonored, a twórcy w końcu tłumaczą fabułę

„W Crysis 3 Remastered los świata jest ponownie w Twoich rękach. Powracasz do walki jako superżołnierz Prorok, dzierżący potężny, automatyczny Łuk Drapieżnika, który strzela elektrycznymi, wybuchowymi i węglowymi strzałami, podejmując walkę z nowymi i starymi wrogami, zagrażającymi pokojowi, o który tak ciężko walczyłeś. Poszukiwanie Alpha Ceph kosmitów trwa nadal, ale teraz musisz też ujawnić prawdę o korporacji C.E.L.L., która zmieniła Nowy Jork w wielką miejską dżunglę chronioną przez ogromną nanokopułę. Wyposażony w legendarny nanokombinezon musisz zbadać sytuację, dostosować się i atakować, wybierając swoją ścieżkę i walcząc w siedmiu różnych dystryktach. Zdziesiątkuj swoich przeciwników dzięki brutalnej sile, używając najnowocześniejszej technologii nanokombinezonu albo podstępu, by osiągnąć swoje cele i stać się cichym wybawcą ludzkości. Żaden sposób nie jest zły na ocalenie świata.”

Crysis Remastered Trilogy tańszy

Crysis Remastered Trilogy trafi na Steam 17 listopada. Czy gracze, którzy kupią grę i nienawidzą sklepu Epic Games Store zaczną bombardować grę negatywnymi ocenami? W przeszłości zdarzały się takie sytuacje i Valve musiało wtedy wkraczać, aby oceny mszczące się za umowę z Epic Games, nie niszczyły reputacji tytułów.

Czytaj też: Uncharted Legacy of Thieves na Steam Deck to jak PlayStation Vita 2

Na pewno miłą informacją dla graczy Steam jest cena zestawu Crysis Remastered Trilogy. Tytuł od pierwszego dnia sprzedaży, będzie przeceniony o 40 procent na siedem dni. Trzy odnowione gry będą zatem kosztować 29,99 dolarów. Na Steam dostępna było już jednak dostępne Crysis 1 Remastered. Jeśli posiadamy tę produkcję, to pozostałe dwie gry z trylogii dokupimy w jeszcze niższej cenie. W takiej sytuacji zniżka wynosić będzie 55 procent.