WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Cuphead na PS4? Wszystkie wątki się łączą

Cuphead na PS4? Wszystkie wątki się łączą

Cuphead prawdopodobnie trafi na kolejną platformę. Tym razem w tytuł będziemy mogli zagrać na PlayStation 4.

Jeśli ktokolwiek miał nadzieję na to, że Cuphead trafi na PlayStation 4 to raczej były to… nikłe marzenia. Twórcy nigdy nie mówili o wydaniu gry na konsoli Sony jako czymś oczywistym i wydawało się, że już zawsze produkcja będzie dostępna tylko na Xbox One oraz Nintendo Switch.

Teraz jednak okazuje się, że jest szansa na to, iż gra StudioMDHR trafi jednak do 110 milionów posiadaczy PlayStation 4. Jeden z graczy zwrócił uwagę, iż tytuł wyskoczył mu w PlayStation Store.

Czytaj też: Obudowa PS5 wymienialna! Te zdjęcia nie powinny wyciec!

Cuphead na PlayStation 4 został złapany w brytyjskiej wersji sklepu. Czy jest to możliwe? Jak najbardziej. Nie raz zdarzały się tego typu wpadki PSStore, a sam pamiętam jak zobaczyłem kiedyś reklamę pierwszego sezonu The Walking Dead od Telltale w tymże sklepie, a dopiero jakiś czas później pojawiła się oficjalna zapowiedź takowego portu.

Sprawa Cuphead zdaje się także idealnie łączyć z tym, że Geoff Keighley, który dostarcza nam wielu nowych informacji o grach w tegoroczne lato, informował, iż nadchodzi ważne ogłoszenie od jednego z bardzo lubianych studiów niezależnych. StudioMDHR i ich Cuphead pasują do tego opisu idelanie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News