Reklama
aplikuj.pl

Takich rzeczy Cupra jeszcze nie robiła. Trackmania nawiązuje współpracę

trackmania

Cupra zamierza zawalczyć o serca graczy. Trackmania od Ubisoftu uruchomiła specjalne wydarzenie podczas, którego gracze otrzymują masę zawartości za darmo. Oto Neo-Cupra.

Neo-Cupra i Trackmania

Wystartowało nowe wydarzenie w Trackmanii. W produkcji Ubisoftu pojawiła się Neo-Cupra, czyli miasto stworzone do wyścigów przyszłości. Trzy dystrykty, dwanaście tras i wiele więcej będzie dostępne zupełnie za darmo.

Co każde dwa tygodnie jedna z dwunastu tras zostanie ujawniona i oznaczona jako Trasa Dnia. Trasy będą dostępne tylko na czas wydarzenia, ale będzie również opcja kupienia ich na stałe. Podczas zawodów odblokujemy również specjalne malowanie Cupra.

Czytaj też: Ray-tracing w Starfield? LinkedIn źródłem wieści

Gracze pozytywnie przyjęli tę współpracę i chwalą niezwykle klimatyczny zwiastun przypominający im grę z 1997 roku o nazwie POD. Co ciekawe, ta produkcja również została stworzona przez,tak wtedy nazywany, Ubi Soft. Gra jest dziś dostępna na platformie GOG za 19,90 zł. Przyznaje, że chyba lata temu miałem styczność z tą grą, ale wspomnienia są bardzo mgliste. A jak jest u Was? Pamiętacie tę produkcję?

Przy okazji, warto przypomnieć, że Trackamania wkrótce przestanie być tytułem dostępnym tylko na komputery PC. Gra trafi w końcu też na konsole!