Reklama
aplikuj.pl

Cyberpunk 2077 w 4K, DLSS 2.3.7 i modem na tłok oraz metro jeszcze nie widzieliście

cyberpunk 2077

Mody graficzne do Cyberpunk 2077 potrafią zdziałać cuda. Produkcja jest też ulepszana za pomocą modów dodających nową zawartość czy podkręcających silnik gry. Jak wygląda taka gra?

Cyberpunk 2077 taki jaki powinien być

Cyberpunk 2077 wkrótce zostanie wydany na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz Xbox Series S. Produkcja znalazła się już na serwerach Sony, a deweloperzy testują tytuł na Steamie. Nowa łatka będzie nosić oznaczenie 1.5, a ostatnia znana nam wersja to 1.3. Wygląda więc na to, że nowy patch będzie naprawdę ogromny.

Twórcy gry zdają się być podekscytowani tym, co jest przygotowywane. Premiera nowego wydania Cyberpunk 2077 została także opóźniona ze względu na to, że CD Projekt posłuchał swoich pracowników, którzy sugerowali, że wydanie tytułu później przełoży się na znacznie lepszy odbiór produkcji. Pozostaje nam zatem czekać na grę w wersji 1.5, która może być tuż za rogiem.

Czytaj też: Zapowiedź GTA 6, GTA 5 na PS5 i Bully 2 w produkcji? Rockstar przechodzi do ofensywy

CD Projekt RED bierze nas wszystkich zawsze z zaskoczenia, więc możliwe, że nawet w tym tygodniu pojawi się aktualizacja. Do kiedy twórcy mają jednak ostateczny termin Cyberpunk 2077 na aktualną generacje konsol? Tytuł powinien wyjść do końca marca 2022. Czas jeszcze mają, ale zdaje się, że jesteśmy znacznie bliżej wydania, niż myślimy.

Podkręcony Cyberpunk 2077

Gracze póki co bawią się we własnoręczne poprawianie i ulepszanie gry. Liczne modyfikacje mogą znacząco wpłynąć na zabawę, a mody graficzne wycisnąć z komputerów jeszcze więcej. Do tego typu zabaw potrzebny jest jednak mocny komputer. Niektórzy są posiadaczami tego typu „bestii” i dzięki temu możemy zobaczyć, jak prezentują się znacznie podkręcone wersje gier.

Czytaj też: Dying Light 2 skrywa sekrety, które się Wam nawet nie śniły

Kanał YouTube Digital Dreams prezentuje gry, które włączone są na poniższym sprzęcie:

  • Procesor: Ryzen 9 3900x 4,5Ghz
  • Pamięć RAM: Corsair Vengeance 32Gb
  • Karta graficzna: ASUS TUF RTX 3090
  • Dysk M2 SSD: Samsung evo 970 evo
  • Dysk SSD: Crucial mx500 2TB
  • Dysk HDD: Seagate Barracuda 14TB

Tego typu sprzęt pozwala na podkręcenie grafiki Cyberpunk 2077 i wsparcie jakości za pomocą DLSS 2.3.7. Autor nagrania oprócz wgrania moda na modyfikację oprawy wizualnej i podkręcenie ray-tracingu, dodał do gry moda na znacznie zwiększony ruch uliczny. Nie zabrakło także wgranego dodatkowo systemu metra, którego nie ma w oryginalnej grze! Jak to się wszystko prezentuje? Zobaczcie sami!