WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Cyberpunk 2077 na PS4 Pro z pewnością Was zadowoli

Cyberpunk 2077 na PS4 Pro z pewnością Was zadowoli

Kolejne informacje na temat gry Cyberpunk 2077 skupiają się na stricte technicznych aspektach, które są obecnie tematem wielu dyskusji. Jak bowiem CD Projekt Red chce posunąć przy takiej jakości i złożoności optymalizację tej produkcji do standardów konsol sprzed sześciu lat (siedmiu w dniu premiery Cyberpunka)? Wygląda na to, że postawił sobie wielkie wyzwanie, bo na PlayStation 4 to dzieło ma ruszyć w świetnej jakości.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 – Dlaczego nie spodoba Ci się nowa gra REDów?

Jak się zapewne domyślacie, sprawa dotyczy rozdzielczości, którą wesprze Cyberpunk 2077. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że w przypadku Xbox One X możemy śmiało liczyć na 4K, ale to przecież na ten moment najmocniejsza konsola na świecie. Ze względu na to posiadacze znacznie popularniejszego PS4 Pro zaczęli kręcić nosem, ale nie potrzebnie. Na Reddicie wypłynęła właśnie fotka z konwersacji jednego z fanów ze studiem:

Wynika z niej jasno, że Cyberpunk 2077 na najmocniejszych wersjach konsol obecnej generacji ruszy w 4K (Jak? Sam nie wiem), które na PC jest oczywiście bułką z masłem, o ile zaszaleliście z konfiguracją. Przy tym warto odesłać Was do wpisu na temat ustawień graficznych, na których odpalono grę podczas prezentacji E3 2019 oraz specyfikacji komputera za ponad 14 tysięcy złotych, który był w stanie ją uciągnąć (i to nie w 4K!).

Czytaj też: Przygodę w Cyberpunk 2077 zaczniemy na trzy sposoby

Źródło: Reddit