WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Cyberpunk 2077 na Stadię – gracze już śmieją się z Epica

Cyberpunk 2077 na Stadię! Jeśli staliście się już zwolennikami grania w chmurze, to w najnowsze dzieło CD Projekt RED będziecie mogli grać w właśnie taki sposób.

Granie w chmurze jeszcze nie jest codziennością, ale niektórzy już lubią uruchomić produkcje w ten sposób. Ludzi, którzy nie mogliby sobie pozwolić na drogi sprzęt, ale stać ich na streaming mogą być zadowoleni. Takie rozwiązanie pozwala grać w chmurze nawet na laptopach z zintegrowaną kartą graficzną, które by nigdy nie uruchomiły żadnej nowej gry.

Czytaj też: Granie w chmurze to jeszcze pieśń przyszłości

Google poinformowało, że na ich nadchodzącej platformie gamingową będzie można grać w Cyberpunka 2077.

Oprócz tego otrzymaliśmy kilka nowych scen z produkcji, a deweloperzy zadali sobie kilka pytań egzystencjalnych, które pomagały im przy tworzeniu produkcji. Wideo również lepiej wyjaśnia postać Johnnyego Silverhanda (Keanu Reeves), który to będzie nam towarzyszył w naszej przygodzie.

CD Projekt RED już raz to potwierdził, a teraz robi to znowu. Cyberpunk 2077 ma być dostępny na jak największej liczbie platform, w jak największej liczbie sklepów. To gracze zdecydują gdzie chcą grać. Gracze już teraz żartują sobie, że twórcy Epic Games Store mogą uznać taki ruch za niezgodny z prawem.

Czytaj też: Producent Dragon Age odchodzi z Bioware – co z marką?

Źródło: YouTube (Stadia)