WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Producent Dragon Age odchodzi z Bioware – co z marką?

Producent Dragon Age porzucił Bioware. Nie, nie chodzi o jednego z producentów Anthem. To już kolejne odejście z firmy.

Fernando Melo to kolejny z ważniejszych pracowników Bioware, który opuszcza tonący statek. Jeśli Bioware nie uda się nadchodzący Dragon Age, to coś czuję, że firmę czekają ogromne problemy. A zespół odpowiedzialny za tę produkcję właśnie stracił kolejnego producenta.

Czytaj też: Główny projektant Anthem odchodzi z BioWare

Po dwunastu latach w Bioware Melo uznał, że czas na zmiany. Aktualnie nie zdradza, co będzie robił, ale zainteresowani powinni śledzić jego profil społecznościowy. Główny producent spędził w firmie masę czasu. Pracował on jako starszy producent przy Dragon Age: Początek oraz Dragon Age 2. Następnie odpowiadał on za tryb sieciowy Mass Effect: Andromeda, aż stał się głównym producentem projektu Morrison, czyli Dragon Age 4.

Odejście producenta ma podobno nie wpłynąć na grę. Sam Fernando przyznaje, że gra jest na bardzo dobrej drodze do stania się najlepszym doświadczeniem Dragon Age. Dawne Bioware się rozpada. Dziś to już w dużej części w firmie pracują ludzie, którzy przyszli do niej ze względu na dawne hity. Zdaje się, że starej ekipy nie da się zastąpić.

Czytaj też: Do 2012 w Brazylii oglądano Netflixa na PS2 dzięki aplikacji na płycie

Źródło: dualshockers.com