Reklama

Cybertruck do zadań specjalnych na renderze z sześcioma kołami

Cybertruck do zadań specjalnych, Cybertruck Tesli, Cybertruck z sześcioma kołami, dodatkowa oś Cybertruck,

Wiele już widzieliśmy wcieleń Cybertrucka Tesli, ale co za dużo, to niezdrowo dobrze, bo mowa przecież o czymś, co poruszyło praktycznie cały świat.

Tym razem Cybertruck został przemieniony na jeszcze bardziej uniwersalnego i użytecznego pod kątem przewożenia materiałów, czy podbijania trudnych terenów.

Zupełnie nowe rendery ukazują dzieło Tesli z dodatkową osią i stosownie przedłużonym nadwoziem, aby jakoś upchać dodatek dwóch kół. To w sumie tyle – ot rozciągnięty Cybertruck z przerobionym zestawem kół. Nie zabrakło też innych wersji kolorystycznych:

Nie jest to oczywiście często spotykane, ale tak naprawdę sprawia wrażenie obiecującego w przypadku Tesli. Wyobrażacie to sobie? Już teraz czterokołowa wersja Cybertrucka z trzema silnikami elektrycznymi zaskakuje osiągami, więc co bo to było, gdyby jeden z nich zamiast napędzać wspólną oś, zajął się zupełnie oddzielną?

Oczywiście mogłoby to prowadzić do problemu z zasięgiem, ale czy nie znalazłby się ktoś, kto poniósłby ten problem za cenę szybkości/uciągu?