Reklama
aplikuj.pl

Czarna Wdowa – premiera odwołana?

Black Widow, Czarna Wdowa, Czarna Wdowa premiera, Scarlett Johansson, Florence Pugh, Yelena Belova, Taskmaster, Czarna Wdowa zwiastun, Czarna Wdowa trailer, MCU, Marvel,

Z powodu koronawirusa odwołuje się wiele kinowych premier. Decyzje powodowane są głównie obawami przed ogromnymi stratami finansowymi. Czy Disney odwoła premierę Czarnej Wdowy?

Czarna Wdowa to pierwszy film Marvela w nowej fazie uniwersum. Będzie to solowa produkcja, w którym po raz ostatni spotkany się z Natashą Romanoff grana przez Scarlett Johansson. Fabuła będzie miała miejsce między wydarzeniami z Civil War i Endgame. Zobaczymy jak bohaterka, wraz ze sprzymierzeńcami, mierzy się z Taskmasterem, który jest głównym antagonistą filmu.

CZYTAJ TEŻ: Eurowizja 2020 – Little Big z zakręconym kawałkiem Uno. Posłuchajcie sami!

Disney odwołał już premierę Mulan i Nowych Mutantów, a także kilku innych premier, które w najbliższym czasie miałyby trafić do światowych kin. W maju swoją premierę ma mieć pierwszy film wchodzący w skład 4. fazy MCU. Pozostaje jednak pytanie, czy w takim razie również Czarna Wdowa nie zostanie przesunięta?

Obecnie Marvel Studios nie planuje odwołania premiery. Kampania promocyjna trwa w najlepsze i obecnie studio nie przewiduje przesunięcia. Jest na to zbyt wcześnie, w końcu Czarna Wdowa ma zadebiutować w maju. Podobnie twierdził Disney w przypadku Mulan czekając praktycznie do samego końca.

Zamiast odwołania premiery dostajemy nowy plakat, zawsze to milsza rzecz.

CZYTAJ TEŻ: Szybcy i wściekli 9 z nową datą premiery. Ogromne opóźnienie z powodu koronawirusa

Zobaczcie też dwie nowe okładki magazynu Empire. Na jednym widzimy Scarlett Johansson, na drugim zaś jej komiksową wersję.

W głównej roli powróci Scarlett Johansson, a oprócz niej zobaczymy też: Florence Pugh, Davida Harboura, Williama Hurta oraz Rachel Weisz.