Reklama
aplikuj.pl

Eurowizja 2020 – Little Big z zakręconym kawałkiem Uno. Posłuchajcie sami!

Eurowizja 2020, Eurowizja, Little Big, Little Big Eurowizja 2020, Little Bog - Uno, Polska Eurowizja 2020, Alicja Szemplińska, Alicja - Empires

Rosyjski reprezentant na Eurowizję 2020 z pewnością wyróżni się na tle innych wykonawców. W końcu już od paru lat Little Big zyskuje wielu fanów ze względu na swój wyjątkowy styl i brzmienie, a także zakręcone teledyski.

Oglądając Eurowizję i słuchając konkurujących ze sobą wykonawców z poszczególnych krajów nie można oprzeć się wrażeniu, że wszystko jest do siebie aż za bardzo podobne. Na szczęście zawsze trafia się przynajmniej jeden kraj, który prezentuje się zupełnie inaczej niż reszta. Wiele osób pamięta zapewne Verke Serduchke, ukraińskiego drag queen, który zdobył dla swojego kraju 2. miejsce na Eurowizji w 2007 roku.

CZYTAJ TEŻ: Na Disney + pojawi się serialowy prequel Pięknej i Bestii. O czym opowie?

W pamięć zapadają przeurocze członkinie rosyjskiego zespołu Buranowskije Babuszki, które podbiły serca piosenką Party for Everybody. Właśnie takie utwory najbardziej zapadają nam w pamięć.

W tym roku takim hitem będzie z pewnością utwór Uno zespołu Little Big. Rosyjski reprezentant znany jest ze swoich nietuzinkowych, czasem nawet dziwnych piosenek. Zespół wykona ten utwór w półfinałach w Rotterdamie.

Zobaczcie szalony teledysk Little Big – Uno

CZYTAJ TEŻ: Bloodshot – pierwsze recenzje wypadają kiepsko

Kto będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji 2020?

Polską reprezentantką została siedemnastoletnia Alicja Szemplińska, finalistka The Voice of Poland. Niestety piosenka Empires, choć bardzo dobra nie wyróżnia się aż tak na tle innych kandydatów. Ale Alicja ma piękny głos i z pewnością wszyscy będziemy trzymać za nią kciuki.

CZYTAJ TEŻ: Ciche miejsce 2 – premiera przesunięta z powodu koronawirusa

Mamy nadzieję, że w końcu Polacy skorzystają ze swojego dobra narodowego, jakim jest Zenek i na kolejnej Eurowizji będziemy w końcu godnie reprezentowani. W końcu kto lepiej zaśpiewa niż Król Disco-Polo?