Reklama
aplikuj.pl

Czarna Wdowa przegrywa z koronawirusem – premiera odwołana

Black Widow, Czarna Wdowa, Czarna Wdowa premiera, Scarlett Johansson, Florence Pugh, Yelena Belova, Taskmaster, Czarna Wdowa koronawirus, Czarna Wdowa premiera odwołana, MCU, Marvel,

Disney odwołał sporo swoich premier z powodu koronawirusa, ale z Czarną Wdową wstrzymywał się bardzo długo. W końcu jednak przyszedł czas na podjęcie decyzji i odwołanie premiery.

Czarna Wdowa miała wejść do kin 1 maja otwierając tym samym 4. fazę Kinowego Uniwersum Marvela. To solowa produkcja, w której po raz ostatni spotkany się z Natashą Romanoff grana przez Scarlett Johansson. Fabuła będzie miała miejsce między wydarzeniami z Civil War i Endgame. Zobaczymy jak bohaterka, wraz ze sprzymierzeńcami, mierzy się z Taskmasterem, który jest głównym antagonistą filmu.

Jeszcze niedawno Disney i Marvel Studios uparcie trzymało się ustalonej wcześniej daty premiery. Niestety szerząca się pandemia koronawirusa i zamknięcie największej sieci kin w USA doprowadziło do podjęcia decyzji o odwołaniu kinowego debiutu Czarnej Wdowy. Takie działania mają na celu nie tylko ograniczenie strat finansowych, ale również zdrowie i bezpieczeństwo widzów. Nie ustalono jeszcze nowej daty, ale zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami możemy spodziewać się przeniesienia na listopad. Będzie to oznaczało, że Czarna Wdowa zajmie miejsce The Eternals, a Przedwieczni zostaną przeniesieni na 2021 rok.

CZYTAJ TEŻ: Sala Samobójców. Hejter pojawi się na Player.pl – kiedy premiera?

W głównej roli powróci Scarlett Johansson, a oprócz niej zobaczymy też: Florence Pugh, Davida Harboura, Williama Hurta oraz Rachel Weisz.