WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czarna Wdowa – reklama BMW zawiera kilka nowych scen z filmu

Najnowsza reklama BMW, która trafiła do sieci, zawiera fragmenty pochodzące z filmu Czarna Wdowa, które dotąd nie pojawiły się we wcześniejszych zapowiedziach. Zobaczcie sami.

Reklama BMW promująca film Czarna Wdowa została udostępniona na Twitterze. Trwa tylko 15 sekund, jednak pojawiają się w niej sceny, których jeszcze nie widzieliśmy, w tym walkę Natashy Romanoff z Taskmasterem. Wszystko zostało wkomponowane w klasyczną reklamę samochodu. Wideo jest krótkie i nie zdradza zbyt wiele, zwłaszcza w obliczu anulowanej majowej premiery. Z powodu koronawirusa Disney podjął w końcu decyzję, że Czarna Wdowa nie zadebiutuje w kinach w najbliższych miesiącach.

CZYTAJ TEŻ: Fascynujące zdjęcia zza kulis filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Sytuacja w branży filmowej jest bardzo niepewna, dlatego studia raczej unikają podawania nowych dat. Dopiero kiedy sytuacja się unormuje, a kina zaczną znowu działać będzie można zacząć podawać jakieś szczegóły.

Przypomnijmy, że Czarna Wdowa to solowa produkcja, w której po raz ostatni spotkany się z Natashą Romanoff grana przez Scarlett Johansson. Fabuła będzie miała miejsce między wydarzeniami z Civil War i Endgame. Zobaczymy jak bohaterka, wraz ze sprzymierzeńcami, mierzy się z Taskmasterem, który jest głównym antagonistą filmu.

CZYTAJ TEŻ: Premierowy odcinek 3. sezonu Westworld – znamy wyniki oglądalności

W głównej roli powróci Scarlett Johansson, a oprócz niej zobaczymy też: Florence Pugh, Davida Harboura, Williama Hurta oraz Rachel Weisz.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News