Fascynujące zdjęcia zza kulis filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, Gwiezdne Wojny, IX Epizod Gwiezdnych Wojen, Skywalker, Palpatine, Disney, Star Wars, Star Wars zdjęcia zza kulis

Zobaczcie jak kręcone były niektóre ze scen w IX Epizodzie Gwiezdnych Wojen. Galeria zdjęć przedstawia ile pracy włożono, by osiągnąć finalny efekt. Zobaczcie sami

Najnowsze Gwiezdne Wojny ponownie podzieliły fanów uniwersum. Trzeba przyznać, że było to niezbyt satysfakcjonujące zakończenie sagi, choć wizualnie jak zwykle wyszło bardzo dobrze. Jeśli jesteście ciekawi jak to wyglądało od podszewki, to w sieci pojawiło się kilka zakulisowych ujęć. Wielu z nas mogą się one wydawać o wiele ciekawsze, niż to co było na ekranie.

W galerii zdjęć znajdziecie oszałamiającą scenografię, powrót Luke’a Skywalkera, proces charakteryzacji Palpatine’a i kilka innych zdjęć. Niezależnie, czy podobał ci się IX Epizod, czy nie warto zobaczyć jak ta produkcja powstawała. Zwłaszcza, że wiele scen było bardzo mrocznych, przez co właściwie nigdy nie mogliśmy się dokładnie przyjrzeć Imperatorowi. W końcu widzimy go w czarno-czerwonej szacie.

CZYTAJ TEŻ: Co robimy w ukryciu- zobacz nowy zwiastun 2. sezonu

Możemy też przyjrzeć się jak wiele scenografii zostało zbudowanych na potrzeby filmu. Największe wrażenie robi pokład jednego z niszczycieli, a także imponujący tron Palpatine’a.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News