WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czarna Wdowa – zobaczcie nowe zdjęcia z bohaterami. Co z premierą?

Do sieci trafiły trzy nowe zdjęcia z filmu Czarna Wdowa, a na nich Taskmaster, Yelena i Natasha. Ale najważniejsze, czy listopadowa premiera jest nadal aktualna?

Czarna Wdowa rozpocznie 4. fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Film miał trafić do kin w maju, jednak z powodu pandemii koronawirusa premierę trzeba było przełożyć. Film trafił na miejsce Eternals, które miało debiutować 6 listopada. Tymczasem sytuacja jest jeszcze na tyle niepewna, że nie powinniśmy brać tej daty za pewnik. Wydaje się, że na osłodę Marvel pokazuje kilka nowych zdjęć, które mają na chwilę uspokoić fanów.

Wiele wytwórni zdecydowało się już na przełożenie swoich jesiennych premier po zapoznaniu się z wynikami finansowymi Tenet. Kina w Nowym Jorku, Los Angeles i San Francisco nadal pozostają zamknięte, a wyniki z amerykańskiego rynku dobitnie pokazuje, że publiczność nie jest jeszcze gotowa na powrót do kin.

Zdjęcia z Czarnej Wdowy ukazały się w magazynie Total Film.

Przypomnijmy, że Czarna Wdowa to solowa produkcja, w której po raz ostatni spotkany się z Natashą Romanoff grana przez Scarlett Johansson. Fabuła będzie miała miejsce między wydarzeniami z Civil War i Endgame. Zobaczymy jak bohaterka, wraz ze sprzymierzeńcami, mierzy się z Taskmasterem, który jest głównym antagonistą filmu.

W głównej roli powróci Scarlett Johansson, a oprócz niej zobaczymy też: Florence Pugh, Davida Harboura, Williama Hurta oraz Rachel Weisz.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News