Reklama
aplikuj.pl

Czarne PlayStation 5 w ulotce Sony? Przyglądamy się grafice

ps5, sony, playstation 5

Czy PlayStation 5 będzie dostępne również w czarnym kolorze? Czy jest szansa na taką wersję?

Gdy wyszło czarne w PlayStation 4 – wiele osób marzyło o białej edycji konsoli. Gry PlayStation 5 okazało się stawiać właśnie na biały kolor – masa osób prosi o czarną wersję konsoli. No nie dogodzisz.

Czy jest zatem szansa na to, że Sony szykuje również czarną wersję konsoli PlayStation 5? W sieci pojawiła się zdjęcie rzekomo przedstawiające takową wersję konsoli. Sfotografowana ulotka ma być materiałem przesyłanym do sklepów przez Sony.

Czy to czarne PS5?

Czytaj też: Pudełko PS5 oficjalnie! Sony idzie w biały

Pierwsze opinie graczy? Są zachwyceni. Pytanie tylko, czy to na pewno nie fejk? Pierwsze co zastanawia to dziwne białe elementy widoczne na kontrolerze DualSense. Możliwe, że tył pada będzie biały, ale czy to się ładnie komponuje? A może to tylko światło?

Kolejnym elementem, który warto rozważyć to to, że pudełka PS5 nie będą pasować do takiego wyglądu konsoli, ale to raczej słaby argument przeciwko grafice. To co mnie najbardziej zastanawia to niebieska poświata wewnątrz górnej części konsoli. Zupełnie jakby tradycyjnie padało tam niebieskie światło od białego PlayStation 5 i ktoś nie dał rady tego wymazać. Błąd oszusta czy Sony nie mając gotowego czarnego PS5 samo przerobiło grafikę? Ciężko powiedzieć. Ja sam bym jednak wybrał białe PS5.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News