Reklama
aplikuj.pl

Cztery nowe gry z obsługą DLSS

DLSS nowe gry

Nvidia ogłosiła właśnie, że cztery nowe gry otrzymają obsługę DLSS. Ma to zapewniać znacznie lepszą wydajność w szczególności w rozdzielczości 4K.

Cztery nowe gry z DLSS

Nowe tytuły obsługujące DLSS to CRSED: F.O.AD. (znana wcześniej pod nazwą Cuisine Royale; 3 grudnia), Moonlight Blade (7 grudnia), Mount & Blade II: Bannerlord (dostępna w grudniu, ale dokładna data nie została jeszcze podana) oraz Scavengers (aktualnie dostępna w fazie testów technicznych).

Czytaj też: Radeon RX 6900 XT nie uniknie problemów z dostępnością
Czytaj też: Radeon RX 6900 XT Phantom Gaming D OC nową kartą ASRocka
Czytaj też: Gigabyte prezentuje headset Aorus H1

Nvidia mówi także, co zmienia wprowadzenie tej technologii:

  • DLSS zwiększa wydajność nawet o 40% w CRSED: F.O.A.D., co oznacza, że na każdej karcie graficznej GeForce RTX można uzyskać ponad 90 kl./s w jakości 4K.
  • Dzięki DLSS można podwoić wydajność w Moonlight Blade, co oznacza, że na każdej karcie graficznej GeForce RTX można uzyskać ponad 60 kl./s w jakości 4K.
  • DLSS zwiększa wydajność nawet o 50% w Mount & Blade II: Bannerlord, co oznacza, że na każdej karcie graficznej GeForce RTX można uzyskać ponad 60 kl./s w jakości 4K.
  • DLSS zwiększa wydajność nawet o 40% w Scavengers, co oznacza, że na każdej karcie graficznej GeForce RTX z serii 30 można uzyskać ponad 60 kl./s w jakości 4K.

Warto też wiedzieć, że także Minecraft z RTX oficjalnie wychodzi z fazy testów beta. W związku z tym Nvidia udostępnia 2 nowe światy, dzięki czemu całkowita liczba oficjalnych map RTX dla Minecraft wzrosła do 15.