Reklama

Czy Ahsoka Tano pojawi się w innych serialach na Disney+?

The Mandalorian, The Mandalorian sezon 2, The Mandalorian Ahsoka Tano, Ahsoka Tan , Disney, Lucasfilm, Disney+, Wojny klonów, Rosario Dawson, Rosario Dawson jako Ahsoka Tano

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w 2.sezonie The Mandalorian pojawi się znana z kreskówki Ahsoka Tano. Teraz najnowsze plotki mówią, że nie będzie to jedyny serial, w którym zobaczymy tę bohaterkę.

CZYTAJ TEŻ: Erynie – Netflix i TVP łączą siły w ekranizacji książki Marka Krajewskiego

Na początku muszę przypomnieć, że wiadomość o pojawieniu się Ahsoki Tano w 2.sezonie The Mandalorian to dalej plotka. Przecieki sugerują też, że nie będzie regularną postacią i Rosario Dawson zagra ją na razie tylko epizodycznie. Wydaje się jednak, że samo potwierdzenie aktorskiej wersji tej postaci jest tylko formalnością, a przynajmniej na to liczą fani wojowniczki Jedi. Tymczasem dostajemy kolejną pogłoskę i to o wiele ciekawszą. Mówi ona o podpisaniu przez Dawson kontraktu z Disneyem.

Nie wydaje się to niczym specjalnym w kontekście angażu do The Mandalorian, ale podobno umowa obejmuje gościnne występy w innych powstających dla Disney+ produkcjach. Możliwe, że w ten sposób Disney chce sprawdzić, jak fani odbiorą tę postać. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, możemy dostać osobny projekt skupiony tylko na Ahsoce. Oczywiście musimy pamiętać, że kontrakt nie obliguje Disneya do konieczności obsadzania Dawson w epizodycznych rolach. Jeśli postać po 2.sezonie The Mandalorian się nie przyjmie możemy już więcej jej nie zobaczyć. Takie praktyki były stosowane przez studio już wcześniej i ma na celu „zaklepanie” aktora do przyszłych projektów.

Obecnie wiemy o powstawaniu dwóch serialu osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jednym z nich jest produkcja skupiająca się na Cassianie Andorze, pilocie z Roque One i seria o Obi-Wanie Kenobim.  Akcja obu tych projektów osadzona jest w zbliżonym do siebie czasie, więc pojawienie się w nich postaci Ahsoki Tano jest bardzo prawdopodobne. Zwłaszcza, że Mistrzem Kenobim Ahsoka spotkała się już w animowanych Wojnach Klonów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News