Reklama
aplikuj.pl

Czy iPhone 14 jest warty swojej ceny?

Processed with VSCO with c2 preset

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas zna markę Apple. Producent na każdym kroku zaskakuje nas nowoczesnymi urządzeniami, które przyciągają uwagę. To czołowa marka na rynku, zajmująca się produkcją tabletów, smartfonów, komputerów itp. Okazuje się, że sprzęty Apple kojarzą nam się z nowoczesnością i luksusem. Przyjrzyjmy się temu, co ma do zaoferowania najnowszy model iPhone 14. Ma on zostać wydany w czterech wersjach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Czy iPhone 14 jest wart swojej ceny? Co warto wiedzieć?

iPhone 14 – istotne informacje

Nie bez znaczenia jest fakt, że iPhone 14 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Podstawowym modelem jest tutaj 6,1 calowy ekran z procesorem Apple A15. Kolejną opcją jest iPhone 14 Max, odznaczający się podobnymi parametrami. Różnica dotyczy jedynie przekątnej ekranu, rozdzielczości i pojemności akumulatora. Nowoczesne urządzenie ma wiele funkcji, które interesują klientów. Faktem jest, że producent potrafi nas pozytywnie zaskoczyć. 

Nikogo nie dziwi to, że cena nowych modeli jest wyższa od poprzednich. Za iPhone 14 zapłacimy ponad 4500 zł. Model iPhone 14 Plus to wydatek rzędu ok. 5000 zł, a urządzenie Pro kosztuje ok. 6700 zł. Najdroższy jest iPhone 14 Pro Max – tutaj trzeba się liczyć z ceną na poziomie ok. 7400 zł. 

iPhone 14 kontra iPhone 13

Jeśli posiadamy poprzednie modele iPhone, z pewnością zastanawiamy się, czym różni się wersja iPhone 13 od iPhone 14. Marka raczej nie dokonuje spektakularnych zmian w nowych odsłonach smartfonów, jednak można się spodziewać kilku udogodnień. Co do wyglądu zewnętrznego, tutaj praktycznie nie ma różnic. Możemy liczyć jedynie na małe zmiany kosmetyczne, jakie dotyczą umiejscowienia aparatu. Odbiorcy doskonale wiedzą, że Apple lubi stawiać na nowe kolory. Aparat z kolei pozostaje niezmienny dla modelu podstawowego. Warto wiedzieć, że praca aparatów w iPhone’ach jest wspierana przez zaawansowane systemy, dzięki czemu możemy robić zdjęcia nawet w trudnych warunkach. iPhone 14 jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla każdego, kto lubi robić zdjęcia doskonałej jakości. 

Co jeszcze warto docenić? Nowa wersja oferuje 6 GB pamięci operacyjnej. W poprzednim modelu mieliśmy 4 GB. Poza tym, mamy do wyboru różne ilości pamięci zewnętrznej, dopasowując je do swoich oczekiwań. 

Czy warto kupić iPhone 14?

Czy iPhone 14 jest warty swojej ceny? To pytanie z pewnością nurtuje wielu klientów. Raczej nie ma tutaj ogromnym zmian, mimo to nawet drobne innowacje wzbudzają zainteresowanie klientów. Największe atuty urządzenia to:

  • lepsza rozdzielczość,
  • lepsze aparaty,
  • wytrzymałe obudowy,
  • pojemne baterie,
  • kilka wariantów baterii,
  • szeroki wybór kolorystyczny itp. 

Wszystko to sprawia, że telefony iPhone 14 dla wielu osób są warte swojej ceny. Podczas zakupu warto się zastanowić nad swoimi preferencjami. Apple zapewnia wiele urządzeń, dlatego nie powinniśmy mieć problemu z wyborem. 

Nowoczesne urządzenia od Apple cały czas królują na polskim rynku. Nic więc dziwnego, że każda kolejna odsłona iPhone’ów jest niezwykle popularna. Możemy liczyć na wiele funkcjonalności i udogodnień, które wykorzystamy w codziennym życiu. Bez telefonu trudno jest wyobrazić sobie funkcjonowanie. Urządzenie służy nam do pracy, nauki i rozrywki. Każdy z nas pragnie stawiać na niezawodne i estetyczne smartfony od Apple. 

Treść sponsorowana mediaexpert.pl