WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czy w MCU Deadpool nadal będzie miał kategorię wiekową R?

Wielu fanów Wayde’a Wilsona zastanawiało się, czy w MCU Deadpool nadal będzie miał kategorię wiekową R? To bardzo ważne pytanie, bo zmiana grupy docelowej znacząco wpłynie na to, do czego już przyzwyczaiły nas poprzednie dwie części. Na szczęście wydaje się, że ta kwestia pozostanie bez zmian.

Czytaj też: Pierwszy zwiastun filmu Dolittle z Robertem Downey’em Jr. w roli głównej

Nie od dziś wiadomo, że Disney stara się celować w jak największą publiczność, co widać w przypadku filmów Marvela, które dostępne są od trzynastu lat. Po przejęciu Foxa przez Disneya, a co za tym idzie również Deadpoola wielu fanów zastanawiało się, jak teraz potoczą się losy Wayde’a. Wygląda jednak na to, że kolejne filmy nadal będą miały kategorię wiekową R, co pozwoli nam cieszyć się specyficznym humorem tego bohatera.

Potwierdził to Paul Wernick, scenarzysta obu filmów o Deadpoolu podczas promocji filmu Zombieland: Kulki w łeb.

Marvel obiecał, że nadal pozwoli nam robić Deadpoola z kategorią R. Mamy tez nadzieję, że pozwolą nam trochę wejść do MCU i pobawić się w tej piaskownicy.

Wydaje się więc, że solowe filmy Deadpoola pozostaną w znanej nam konwencji. Niewykluczone jednak, że Wade pojawi się w innych filmach z uniwersum i wówczas jego humor będzie musiał zostać przystosowany dla młodszych widzów. Na razie trudno powiedzieć jak potoczą się dalsze losy tego bohatera. Prawdopodobnie możemy spodziewać się lekkiego restartu, by móc go włączyć do MCU.

Czytaj też: Nowy wygląd Sonica z filmu – jest o wiele lepiej

Źródło: comicbookmovie.com