Reklama
aplikuj.pl

Da 5 Bloods – pierwsze zdjęcia z nowego filmu Spike’a Lee

Da 5 Blood premiera, Da 5 Blood Netflix, Da 5 Blood Spike Lee, Da 5 Blood plakat filmowy

Niedawno otrzymaliśmy datę premiery filmu Da 5 Bloods od Spike’a Lee. Produkcja zamiast do kin trafi na platformę Netflix. Teraz dostajemy pierwsze zdjęcia z bohaterami. Zobaczcie.

Czytaj też: Nowy wspaniały świat – bohaterowie serialu na pierwszych zdjęciach

Niedawna informacja o netfliksowej premierze nowego filmu Spike’a Lee trochę nas zaskoczyła. Da 5 Blood pominie kina i wskoczy od razu na streaming, dzięki czemu wszyscy będziemy mogli go obejrzeć nie martwiąc się czy koronawirus nie pokrzyżuje premiery. Zawdzięczamy to prawdopodobnie zmianom jakie w klasyfikacji do Oscarów wprowadziła Akademia. Produkcje chcące ubiegać się o statuetkę w przyszłym roku nie muszą mieć kinowej premiery. W tym przypadku chyba wszyscy powinniśmy się cieszyć z takiego obrotu spraw.

Niedawno dostaliśmy pierwszy plakat, a teraz czas na kilka zdjęć z filmu. Z racji, że premiera zaplanowana jest na czerwiec, to wkrótce powinniśmy dostać również zwiastun, który przybliży nam czego tym razem powinniśmy spodziewać się po nowym dziele Spike’a Lee.

Da 5 Blood opowiada o weteranach wojennych, którzy po latach wracają do Wietnamu. Chcą odnaleźć szczątki swojego dowódcy i zakopany skarb. Na miejscu czeka ich konfrontacja z niegościnną naturą i obywatelami kraju, a także walka z wojennymi traumami, których nie byli w stanie się pozbyć.

Da 5 Blood premiera, Da 5 Blood Netflix, Da 5 Blood Spike Lee, Da 5 Blood plakat filmowy

W jednej z głównych ról wystąpi Chadwick Boseman najbardziej znany z roli Czarnej Pantery w filmach Marvel Studios. Oprócz niego w filmie wystąpią: Delroy LindoClarke PetersNorm LewisIsiah Whitlock Jr.Paul Walter HauserJonathan MajorsJean Reno i Giancarlo Esposito.

Da 5 Blood zadebiutuje na Netfliksie już 12 czerwca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News