Reklama

Daniel Radcliffe czyta fanom pierwszego Harry’ego Pottera. Kolejne rozdziały przeczytają inne gwiazdy

Harry Potter i kamień filozoficzny książka online, Harry Potter At Home, Harry Potter i kamień filozoficzny Spotify

Portal Wizarding World to skarbnica wiedzy o uniwersum Harry’ego Pottera i miejsce, w którym na fanów czeka wiele związanych z czarodziejami atrakcji. Najnowszą z nich jest możliwość posłuchania pierwszego tomu Harry’ego Pottera czytanego przez znane gwizdy. Pierwszy rozdział odczytał sam Daniel Radcliffe.

Czytaj też: Nicolas Cage zagra Króla Tygrysów! Nie, to nie jest żart

Harry Potter At Home, to akcja zorganizowana przez portal Wizarding World. Ma na calu przybliżenie wszystkim siedzącym w domu magicznego uniwersum J.K. Rowling. W ramach dodatku postanowiono zaangażować kilka znanych nazwisk i stworzyć niepowtarzalne słuchowisko, podczas którego usłyszymy książkę Harry Potter i kamień filozoficzny. Co tydzień będzie ukazywał się jeden odcinek, a pierwszy już jest dostępny i czyta go sam Daniel Radcliffe, czyli filmowy Harry Potter.

W akcję zaangażowali się również David Beckham, Stephen Fry, Dakota Fanning, Claudia Kim, Eddie Redmayne i Noma Dumezweni. To właśnie oni przeczytają nam kolejne rozdziały kamienia filozoficznego. Książki będzie można posłuchać nie tylko na stronie harrypotterathome.com, ale również w serwisie Spotify, co jest znacznym ułatwieniem.

https://open.spotify.com/show/2JUljwaD9fNSeq8Vy3UAUp?si=tGBhD8q5RfWtZ2zHFN5eKA

Oczywiście książka czytana jest w języku angielskim. Wydaje się jednak, że fani znają serię tak dobrze, że nie będzie to żadnym problemem. Dodatkowo będziemy mogli sobie porównać oryginał z naszym tłumaczeniem. A także sprawdzić jak polski audiobook czytany przez Piotra Fronczewskiego wypada na tle takiego słuchowiska.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News