Darmowe Destiny 2 to tylko początek zmian tej popularnej gry. Co jeszcze szykuje ekipa z Bungie?

Bungie po odłączeniu się od Activision wprost szaleje. Twórcy wzięli swoją grę i postanowili, że dość mocno ją przebudują. Ciekawi mnie ile z zmian, o których zaraz przeczytacie pojawiłoby się gdyby deweloperzy dalej podlegali wydawcy. Część rzeczy na pewno była już gotowa, ale niektóre pomysły zdają się mała rewolucją. A zatem. Co zmieniono?

Czytaj też: Przejście z PlayStation 4 na PlayStation 5 będzie bezproblemowe

Bungie ogłosiło kolejny dodatek do gry! Destiny 2: Shadowkeep to dalsza część rozszerzenia Porzuceni, która zabierze nas na Księżyc. Spotkamy się z zupełnie nowym, mrocznym zagrożeniem. Ciekawe, czy nasz Guardian ponownie przemówi czy znowu zamilknie na kilka lat?

Dla osób, które chcą zobaczyć, jak przygotowywano nowy dodatek udostępniono materiał wideo ze studia. Deweloperzy zdają się dobrze bawić!

Kolejną zmianą, jest to, że Destiny 2 nie będzie już dostępne ekskluzywnie w aplikacji Battle.net. Zerwanie umowy poskutkowało tym, że Bungie może wydawać swoją grę gdzie chce. Zdaje się, że tym razem Epic Games nie zdążyło przyjechać z workiem pieniędzy do studia i gra trafi na platformę Steam. Gracze PC będą mogli bez problemu przenieść swoje zapisy i „całą zawartość” na Steam.

Bungie ogłosiło również Destiny 2: New Light, które okazało się darmową wersją gry. Nie oznacza to, że Destiny to teraz produkcja bezpłatna. Wciąż część zawartości będzie potrzebna do zakupienia oddzielnie. Nowa wersja to po prostu taki pakiet startowy, który pozwoli nam zapoznać się z trybami gry, aktywnościami i innymi rzeczami, zanim kupimy ten tytuł. Pojawiły się również plotki, że na cross-save pomiędzy platformami zgodziło sie również PlayStation!

Destiny 2: Shadowkeep dostępne będzie w trzech edycjach. Standardowej za 35 dolarów. Digital Deluxe Edition z przepustką sezonową za 60 dolarów oraz w edycji kolekcjonerskiej za 150 dolarów.

Destiny 2: Shadowkeep oraz Destiny 2: New Light zadebiutują 17 września 2019. Gra trafi na Google Stadia 14 listopada.

Czytaj też: DICE nazwało skórkę nazisty imieniem i nazwiskiem przeciwnika tej ideologii

Źródło: wccftech.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej