Reklama
aplikuj.pl

Plany na darmowe gry w Epic Games Store znane! Będzie polski tytuł

epic games store

Epic Games ujawnił jakie produkcje będą wkrótce bezpłatne w Epic Games Store. Dwie z nich już można pobierać, a dwie kolejne ruszają za tydzień. Warto jednak zaczekać!

Za darmo w Epic Games Store dziś

Już teraz pobierać możemy dwie darmowe produkcje. Oto one:

The Silent Age

Zatrać się w The Silent Age, ekscytującej przygodowej grze przygodowej z ponad siedmioma milionami pobrań na telefony komórkowe, całkowicie przebudowanej i zaktualizowanej na PC.

Czytaj też: Battlefield 2042 to już wersja 4.1.0. Rozwój gry nie ustaje

Tunche

Potężna istota o imieniu Tunche oszalała i teraz dżungla jest oblegana przez złowrogie stwory. Pomóż Rumi i jej przyjaciołom odkryć prawdę kryjącą się za działaniami Tunche i przywrócić pokój w Amazonii w tej uroczej grze akcji typu roguelike!

Powyższe tytuły możemy bezpłatnie dodać do konta na stałe do 6 kwietnia do godziny 17:00.

Za darmo w Epic Games Store za tydzień

Ciekawsze propozycje będą jednak w Epic Games Store od 6 do 13 kwietnia. Wtedy za darmo pobierzemy:

Blazing Sails

Walcz o przetrwanie w Blazing Sails, dynamicznej grze PvP z piratami! Stwórz własnego, unikalnego wilka morskiego oraz potężny okręt, a potem zaproś na pokład znajomych! Baw się różnymi trybami, mapami, broniami, rodzajami okrętów i nie tylko oraz eliminuj inne załogi w epickich bitwach na lądzie i morzu!

Czytaj też: PlayStation Plus kwiecień 2023 oficjalnie ujawnione

Dying Light: Enhanced Edition

Dying Light: Enhanced Edition to wszystko, czego potrzebujesz, by rozpocząć przygodę w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Gra obejmuje dodatek z łazikiem dla gracza, dodatkowy tryb gry, dwie dodatkowe strefy kwarantanny i dwa pakiety.