Reklama
aplikuj.pl

PlayStation Plus kwiecień 2023 oficjalnie ujawnione

playstation plus kwiecień 2023

Sony przedstawiło gry, które będą za darmo dostępne w ramach abonamentu PlayStation Plus Essential. Na jakie tytuły możemy liczyć tym razem?

PlayStation Plus kwiecień 2023 bez tajemnic

Sony ujawniło gry, które będziemy mogli za darmo pobrać, jeśli posiadamy nawet najtańszy PlayStation Plus – Essential. W skład zestawu wchodzą:

Meet Your Maker

Meet Your Maker to postapokaliptyczna pierwszoosobowa gra polegająca na budowie i napadach, w której każdy poziom jest projektowany przez graczy. Przełączaj się między rolami i projektuj przypominające labirynty bazy pełne pułapek i strażników, a następnie przygotuj się do metodycznej, szybkiej walki podczas napadów na dzieła innych graczy.

Czytaj też: Saints Row nie umiera. Plan naprawczy gotowy

Sackboy: A Big Adventure

Weź udział w niebezpiecznym wyścigu z czasem w pojedynkę albo staw czoło zagrożeniom na wszelkie możliwe sposoby w drużynie złożonej z 2-4 poszukiwaczy przygód. Czy ocalisz Świat Rzemiosła przed nikczemnym Vexem i jego przerażającym Wichrzycielem… i dołączysz do grona legendarnych Włóczkowych Rycerzy?

Czytaj też: Bethesda ma szczęście z tym moderem

Tails of Iron

Tails of Iron to niezwykła przygoda z gatunku RPG, którą cechuje wymagający system walki. Jako Redgi, następca tronu szczurzego królestwa, wyrusz na niebezpieczną misję, by odzyskać koronę. Przemierzaj zwodniczo uroczy świat. Zbierz odważnych towarzyszy. Wygnaj bezlitosny klan żab!