Reklama
aplikuj.pl

Wyciekły darmowe gry w Epic Games Store. Armia orków nadciąga!

epic games store

Epic kontynuuje rozdawanie użytkownikom Epic Games Store darmowych produkcji. Wkrótce dołączą do nich kolejne tytuły.

Total War: Warhammer w Epic Games Store

Nowy wyciek oferty Epic Games Store zdradza nam, jakie produkcje trafią za darmo do graczy. Wiemy o dwóch grach, które będą dostępne bezpłatnie od 31 marca do 17 kwietnia. Pierwsza z nich to Total War: Warhammer.

Czytaj też: Nowy Wiedźmin z medalionem rysia! Czego jeszcze dowiedzieliśmy się od czasu zapowiedzi?

U świtu nowej epoki czekają cię setki godzin rozgrywki. W Total War: WARHAMMER świat pełen legendarnych bohaterów, gigantycznych potworów, skrzydlatych istot, magicznych burz i regimentów koszmarnych wojowników budzi się do życia.

Wyrusz na podbój jako dzielni mieszkańcy Imperium, mściwe krasnoludy, mordercze wampiry lub brutalne orki i gobliny z plemion zielonoskórych. Dzięki unikatowym postaciom, mechanikom kampanii, jednostkom bojowym i stylowi rozgrywki każda rasa jest jedyna w swoim rodzaju.

City of Brass w Epic Games Store

Oprócz Total War: Warhammer możemy spodziewać się również oddania za darmo City of Brass.

Czytaj też: Zaktualizowany Far Cry 6 za darmo przez kilka dni

Wciel się w śmiałego złodzieja w City of Brass, przygodowej grze pierwszoosobowej od twórców BioShock.

Mając bułat i wszechstronny bicz, będziesz smagać, ciąć i wabić przeciwników, a także zastawiać na nich pułapki. Wszystko po to, by w wyznaczonym czasie dostać się do serca bogatej metropolii w stylu „Tysiąca i jednej nocy” – inaczej czeka Cię pewna śmierć.

Czy produkcje są warte Waszego czasu? Jeśli chodzi o City of Brass to zdaje się, że pobranie tej gry za darmo jest idealnym rozwiązaniem, bo oceny tytułu oscylują w granicach 66-75, więc sporo osób mogło postawić na grze krzyżyk. Sprawa wygląda lepiej przy okazji Total War Warhammer, które uzyskało średnią ocen 86! Tutaj na pewno na fanów strategii czeka mnóstwo godzin dobrej zabawy. O sukcesie serii świadczy nawet to, że ten Warhammer otrzymał już trzy odsłony!