Reklama
aplikuj.pl

Warszawa XXII wieku i inne darmowe gry w Epic Games Store

epic games store

Epic Games Store oferuje kolejne darmowe produkcje, które możemy na stałe przypisać do konta. Tym razem są to trzy tytuły, a jeden z nich pochodzi z Polski!

Za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store za darmo udostępnia tym razem trzy produkcje. Wszystkie je możemy przypisać sobie do konta do 19 stycznia. Konkretnie mamy czas do godziny 17:00 naszego czasu. Jakie zatem gry pecetowcy mogą zacząć ogrywać bez opłat?

Divine Knockout

Pokonuj bogów w jedynej na świecie platformówce z perspektywy 3. osoby! Bądź małym, ale potężnym bogiem, walcz w 3 wymiarach i zrzucaj swoich znajomych z mapy, by wygrywać!

Atakuj, ogłuszaj, a następnie strącaj wrogów z areny! Ciesz się walką inspirowaną platformówkami w dwóch wymiarach – przeniesioną do unikalnej perspektywy trzeciej osoby.

Czytaj też: Data premiery Redfall zdradzona przez informatorów

First Class Trouble

First Class Trouble to gra towarzyska, w której gracze muszą jednocześnie współpracować i rywalizować ze sobą, aby przetrwać katastrofę. Jej celem jest wyłączenie kontrolującej luksusowy statek kosmiczny sztucznej inteligencji o morderczych zapędach. Uważaj, niektórzy gracze to w rzeczywistości podszywające się pod ludzi zabójcze androidy, gotowe zdradzić Cię na każdym kroku.

W tej wieloosobowej grze od Invisible Walls pełnej podstępnych oszustów gracze wcielają się w pasażerów statku MSK Alithea. C.A.I.N., sztuczna inteligencja kontrolująca ten statek, zbuntowała się i próbuje zniszczyć cały zapas tlenu na pokładzie. Pasażerowie muszą korzystać z czatu zbliżeniowego, aby skutecznie współpracować nad osiągnięciem wyznaczonych im celów koniecznych do wyłączenia C.A.I.N. i zwycięstwa w grze.

Pośród pasażerów znajdują się Personoidy, wyglądające jak ludzie androidy służące na statku, które postanawiają zemścić się na podróżujących. Personoidy muszą przechytrzyć wszystkich pasażerów i wyeliminować ich lub pozostać w ukryciu do samego końca, aby wygrać.

Gamedec – Definitive Edition

Gamedec to cyberpunkowe, izometryczne RPG z rozgrywką jednoosobową. Wcielasz się w nim w detektywa, który rozwiązuje zagadki w wirtualnych światach. Korzystaj z szarych komórek, żeby zdobyć informacje od świadków oraz podejrzanych i dotrzeć do samego dna niecnych planów.

Warsaw City XXII wieku. Technologia przyszłości jest tak zaawansowana, że realność jest względna, a życie i śmierć mają wiele znaczeń. W wirtualnych światach wychodzą problematyczne aspekty ludzkiej natury: żądza, gnuśność, zazdrość i duma. Mieszkańcy wirtualnych obszarów rozgrywki potrzebują specjalistów — Gamedecków, prywatnych detektywów z doświadczeniem w różnych światach, którzy na zlecenie klientów odkrywają tajemnice i poznają mechaniki danej rzeczywistości.

Gamedec naśladuje analogowe gry RPG, kładąc nacisk na rozwój postaci w drodze podejmowania decyzji. Gromadź cechy i dopracowuj swój unikalny zestaw zawodów, który pozwoli Ci poprowadzić śledztwo w Twoim stylu. Odkryj niesamowite powiązania pomiędzy wirtualnymi światami i ich mieszkańcami dzięki informacjom zebranym w kodeksie.

Tak jak w analogowych RPG możesz podejść do sytuacji na wiele możliwych sposobów, a gra nie wymaga konkretnego rozwiązania — wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Czytaj też: Jaka karta do Hogwarts Legacy w Ultra 4K?

Znamy również tytuł, który będzie dostępny bezpłatnie od 19 do 26 stycznia. Jest to Epistory – Typing Chronicles.

Epistory to historia przygód cierpiącego na brak inspiracji pisarza, który prosi swoją muzę o pomoc w napisaniu książki. W grze czeka na ciebie klimatyczna akcja widziana z perspektywy trzeciej osoby i przygoda w wersji 3D. Wyróżnia ją to, że do gry potrzebujesz wyłącznie klawiatury.

W Epistory wcielasz się z muzę, fikcyjną postać w świecie, którego historię trzeba napisać od początku. Twoja przygoda rozpoczyna się na pustej stronie, ale świat wokół ciebie rośnie i staje się żywszy, gdy ty zdobywasz inspirację, walczysz z wrogiem i rozwiązujesz zagadki. Ruch, otwieranie skrzyń i walka w niesamowitych pojedynkach są możliwe tylko wtedy, gdy to ty umieścisz je na papierze.