WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Darmowy dodatek do Assassin’s Creed Odyssey zdenerwował fanów

Ubisoft znowu rozdaje gry. Tym razem padło na dodatek do Assassin’s Creed Odyssey.

Kilka dni temu Ubisoft zaczął rozdawanie gry For Honor na PC. Wszystko co trzeba zrobić to udać się na odpowiednią stronę i dodać grę do naszego konta. W ten sposób będziemy mogli bezpłatnie bawić się produkcją francuskiego studia, które oferuje rozbudowany tryb sieciowy. Osobiście polecam również sprawdzić kampanię dla pojedynczego gracza, która zaskoczyła mnie swoim dopracowaniem.

Czytaj też: Kingdom Come: Deliverance 2 na CryEngine, a więc wątpliwości co do płynności

Teraz firma rozdaje Los Atlantydy. Nie mowa tutaj jednak o całym dodatku do Assassin’s Creed: Odsyssey, a o pierwszej jego części. Pamiętajcie bowiem, że Ubisoft zrobił przy tej odsłonie eksperyment polegający na podzieleniu dodatków na trzy części, tak aby gracze mogli ogrywać produkcję częściej. Za darmo jest zatem tylko cześć pierwsza „Field of Elysium”.

Darmowa zawartość czekać będzie do 27 sierpnia. Z tej okazji przeceniono również cenę przepustki sezonowej do całej gry o 50 procent. Czy warto interesować się historią Losów Atlantydy? Cóż, to tam właśnie poznajemy dalszy ciąg fabularny historii. Nie jest to zatem dodatkowa seria zadań, która nie ma znaczenia w kontekście całej serii Assassin’s Creed.

Okazuje się jednak, że fanom nie do końca spodobało się rozdawanie pierwszej części dodatku. Wszystko przez to, że wiele osób źle zrozumiało Ubisoft i uznało, że firma udostępniła bezpłatnie cały dodatek. Gracze, którzy zapłacili dużą sumkę już na premierę mogli poczuć się oszukani, a tak naprawdę… oszukali sami siebie. Więc, jeszcze raz – za darmo jest tylko pierwsza część Losów Atlantydy.

Czytaj też: Early Access Mount and Blade II Bannerlord nie potrwa wiecznie

Źródło: dualshockers.com