WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Darmowy Doom 64 może być Wasz na każdej platformie

Darmowy Doom 64 jednak dla wszystkich platform. Co trzeba zrobić, aby cieszyć się bezpłatną produkcją?

Mamy zmianę decyzji ze strony Id Software/Bethesdy. Ogłoszony Doom 64, który jest dostosowanym do dzisiejszych standardów remasterem gry z Nintendo 64 jednak trafi do wszystkich osób, które zdecydują się zakupić Doom Eternal. Co konkretnie zmieniono? Otóż początkowo plan zakładał, że Doom 64 będzie bezpłatnym bonusem dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe na Doom Eternal na konsolę Nintendo Switch.

Jak możecie się domyślać – nie do końca spodobało się to społeczności, która poczuła się lekko rozczarowana, żeby nie powiedzieć od razu – oszukana. Nowe informacje pochodzące ze studia zmieniają jednak wcześniejsze zasady. Od teraz każda osób, która zakupi w przedsprzedaży Doom Eternal na dowolną platformę – otrzyma na nią bezpłatne Doom 64.

Jeśli dalej nie wierzycie w tak dobrą informację, to na pewno nowy zwiastun Doom 64 utwierdzi Was w przekonaniu, że to nie błąd w komunikacji, a oficjalne stanowisko.

To jednak nie wszystkie bonusy jakie twórcy szykują dla osób decydujących się na pre-order. W grze pojawią się również inne dodatki.

Sam Doom Eternal zadebiutuje po ucieczce przed Red Dead Redemption 2 na PC w dniu 20 marca 2020 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch.

ŹRÓDŁO: wccftech