WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Darmowy motyw z The Last of Us: Part 2, który zaskoczy Was w nocy

Naughty Dog ma dla Was nowe informacje na temat The Last of Us: Part 2. Wszystkie są bardzo dobre!

The Last of Us: Part 2 budzi ogromne emocje. Naughty Dog oraz Sony wiedzą, że gracze mają tak wysokie oczekiwania wobec tej produkcji, że po prostu w recenzjach musi wpaść kilka dziesiątek. Póki co, musimy uzbroić się jeszcze w cierpliwość, ale twórcy mają dla nas coś na osłodę oczekiwania.

Nowe informacje na temat The Last of Us: Part 2 mówią o aktualnym stanie produkcji. Okazuje się, że Naughty Dog ukończyło już tytuł i teraz studio stara się doszlifować jak najwięcej elementów. To już ostatni etap produkcji, po którym gra w końcu trafi do sprzedaży. Poprzednia odsłona zadebiutowała jeszcze 14 czerwca 2013 roku, więc gracze, którzy dorwali się do tytułu na premierę, czekają już naprawdę długo.

Osobiście uważam, że aktualnie najlepszymi motywami opcjonalnymi systemu PlayStation 4 są te z The Last of Us: Part 2. Nie wiem jak Naughty Dog to robi, ale ich małe dzieła są zawsze odpowiednio klimatyczne i nie zasłaniają nic na ekranie. Jeśli jesteście tak jak ja fanami motywów z The Last of Us to Naughty Dog przygotowało kolejny kod, który należy podać w sklepie PlayStation Store, aby móc pobrać nowy wystrój menu. Jeśli macie konto zarejestrowane w europejskim kraju to skorzystajcie z 9DEK-PKNG-N445. Jeśli jednak Wasze PS4 ma konto z USA to użyjcie 4FMP-BBNM-J5L3. Motyw jest o tyle wyjątkowo, że jego wygląd zmienia się, gdy zachodzi słońce. Sprawdźcie to sami!