Reklama
aplikuj.pl

Darmowy skin Kiriko w Overwatch 2! Jak go zdobyć?

overwatch 2

Dziś podpowiadamy, jak można zdobyć darmowy skin Kiriko w Overwatch 2. Produkcja niedługo będzie miała swoją premierę, a Wy możecie wyróżnić się w starciach! Nagroda wymaga czasu, ale powinniście móc ją uzyskać w kilka godzin!

Blizzard świętuje premierę Overwatch 2

Aby uczcić premierę Overwatch 2, Blizzard rozda za pośrednictwem promocji Twitch Drops nagrody: legendarną skórkę Sukajan i graffiti „Ostra jak brzytwa” dla Kiriko oraz Pączek – talizman na broń! Dla przypomnienia, dzięki wprowadzeniu progresji międzyplatformowej, odblokowanie tych elementów pozwoli korzystać wam z nich na każdej platformie, na której zdecydujecie się grać.

Czytaj też: Sackboy: A Big Adventure na PC. Sony oddaje kolejną grę

Niezależnie od tego, czy gracie na konsoli, czy na PC, wszyscy muszą ponownie połączyć swoje konta Twitch i Battle.net, aby kwalifikować się do nagród Overwatch 2 z promocji Twitch Drops, nawet jeśli brali w niej udział już wcześniej.

Aby to zrobić musicie:

  1. Zalogujcie się na swoje konto Battle.net.
  2. Przejdźcie do swojej strony połączeń w serwisie Battle.net.
  3. Kliknijcie „Połącz” obok opcji „Twitch” i wykonajcie polecenia wyświetlane na ekranie.

Darmowy skin Kiriko w Overwatch 2

Możliwość zdobycia skórki Sukajan dla Kiriko, graffiti Ostra jak brzytwa oraz talizmanu na broń „Pączek” będzie podzielona pomiędzy dwa okna czasowe.

Twitch Drop #1 – legendarna skórka Sukajan dla Kiriko

Oglądajcie dowolną transmisję w kategorii Overwatch 2 na Twitchu przez 6 godzin łącznie między 7 października (od 23:00) a 17 października (do 8:59), aby zdobyć legendarną skórkę Sukajan dla Kiriko!

Czytaj też: Mod Fallout London zaintrygował Bethesdę

Twitch Drop #2 – graffiti Ostra jak brzytwa i talizman na broń Pączek

Oglądajcie dowolną transmisję w kategorii Overwatch 2 na Twitchu przez 2 godziny między 17 października (od 20:00) a 24 października (do 9:00), aby zdobyć graffiti „Ostra jak brzytwa”! W tym okresie oglądajcie przez kolejne 3 godziny (łącznie 5), aby zdobyć talizman na broń Pączek!

Po odebraniu nagrody na Twitchu upewnijcie się, że logujecie się do regionu, w którym chcecie otrzymać nagrodę, ponieważ otrzymacie przyznane nagrody drop w pierwszym regionie, do którego się zalogujecie. Pojawienie się nagrody w grze może zająć ok. 24 godzin po jej przyjęciu.

Darmowe skiny w Overwatch 2 – najczęściej zadawane pytania

Intryguje Was jakaś kwestia związana z odbieraniem nagród z Twitcha w Overwatch 2? Blizzard odpowiedział na kilka dodatkowych pytań.

Pytanie: Jakich urządzeń mogę używać do zdobywania i odbierania nagród?

Odpowiedź: Możecie zdobywać i odbierać nagrody za pomocą przeglądarki internetowej na komputerze PC/Mac lub w aplikacji Twitch na Androida lub iOS. Aplikacje Twitch na konsolach do gier, telewizorach smart TV i inne aplikacje telewizyjne nie obsługują nagród Twitch Drops.

P: Czy muszę oglądać ten sam kanał przez cały czas, aby zdobyć nagrody?

O: Nie, postępy w kierunku zdobywania nagród można robić na dowolnym kanale z kategorii Overwatch 2 na Twitchu. Możecie np. oglądać pół godziny na jednym kanale, a następnie przełączyć się na inny kanał bez utraty postępów. Nie można przyspieszyć tego, oglądając więcej niż jeden kanał w tym samym czasie.

Czytaj też: Dead Space Remake z dodatkowymi misjami!

P: Czy otrzymam automatycznie moje nagrody w grze?

O: Nie. Musicie odebrać nagrodę na kanale, który oglądacie lub w menu Drops Inventory na Twitchu.

P: Czy nagrody Twitch Drop tracą ważność?

O: Zdobyte nagrody Twitch Drop wygasną po 14 dniach od ich odebrania, jeśli w tym czasie nie połączono kont Battle.net i Twitch.

P: Jakie regiony biorą udział w programie Twitch Drops?

O: W wydarzeniu biorą udział następujące regiony: Afryka, Ameryka Łacińska, Ameryka Północna, Australia i Nowa Zelandia, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Europa, Japonia, Korea Południowa i Tajwan.

P: Jako streamer, jak mogę uzyskać Twitch Drops na moim kanale?

O: Wystarczy upewnić się, że odpowiednie konta Twitch i Battle.net są połączone i że dokonano rejestracji w programie Drops