Reklama
aplikuj.pl

Darmowy skin do Overwatch 2 za oglądanie gry

overwatch 2

Polujecie na nowe skiny do Overwatch 2? Deweloperzy przygotowali specjalne bonusy dla osób, które będą oglądały produkcję na Twitchu. Jak zdobyć przedmioty?

Twitch Drops do Overwatch 2

W Overwatch 2 rozpoczął się sezon 2 i Ramattra przybył, aby stanąć do walki o wszystkich omników. Możecie dołączyć do jego rewolucji i zdobyć wyjątkowe nagrody Twitch Drops dla Ramattry, od dziś aż do 20 grudnia. Nastawcie odbiorniki na kategorię Overwatch 2 na Twitchu i obserwujcie ulubionych streamerów, którzy mają włączone nagrody Twitch Drops na swoich kanałach.

Czytaj też: Wyrywanie resztek mózgu w Dead Island 2. Gra wygląda perfekcyjnie

Oglądajcie przez 2 godziny, aby zdobyć graffiti Opanowany dla Ramattry. Oglądajcie przez następne 4 godziny, aby zdobyć legendarną skórkę Wędrowny mnich dla Ramattry. Pamiętajcie, że musicie odebrać graffiti Opanowany, zanim zaczniecie oglądać dalej, aby zdobyć skórkę Wędrowny mnich. Swoje nagrody odbierzecie wchodząc na tę stronę.

Zastanawiacie się, czy trzeba oglądać ten sam kanał przez cały czas, aby zdobyć nagrody? Odpowiedź brzmi – nie, postępy w kierunku zdobywania nagród można robić na dowolnym kanale z kategorii Overwatch 2 na Twitchu. Możecie np. oglądać pół godziny na jednym kanale, a następnie przełączyć się na inny kanał bez utraty postępów. Nie można przyspieszyć tego, oglądając więcej niż jeden kanał w tym samym czasie.