Reklama
aplikuj.pl

Wyrywanie resztek mózgu w Dead Island 2. Gra wygląda perfekcyjnie

dead island 2

Deweloperzy Dead Island 2 ujawnili masę informacji o swojej grze. Produkcja wygląda po prostu kapitalnie i może być wesołą przerwą od ponurego świata Dying Light 2.

Dead Island 2 i LA w wesołej ruinie

Obejrzyjcie zwiastun Dead Island 2 i prezentację rozgrywki, podczas której zobaczycie pogromców, zombie, mnóstwo lejącej się krwi, bronie i brutalną walkę wręcz.

Los Angeles popadło w ruinę. W objętym kwarantanną mieście szaleje śmiercionośny wirus, a wojsko już dawno zniknęło. Poznaj historię trojga nieustraszonych ocalałych, którzy szukają schronienia przed zarazą i hordami zombie.

Czytaj też: Wiedźmińskie Pokemon GO, Wiedźmin Pogromca Potworów, zostanie wyłączone

Przeszukując z pozoru opuszczoną rezydencję lokalnego producenta gier wideo i filmów w Hollywood Hills, bohaterowie wkrótce się przekonają, że w PIEKIELNYM LA nigdzie nie jest bezpiecznie.

Dodatkowa zawartość Dead Island 2

HELL-A Edition zawiera wyjątkowe stalowe pudełko, mapę Venice Beach, przypinki i naszywkę DI2, 6 unikatowych kart do tarota z pogromcami, przepustkę sezonową oraz pakiet broni pulp i pakiet złotej broni.

Dajcie także się pochłonąć stylowemu, kolorowemu światu Dead Island 2 dzięki temu wyjątkowemu przedmiotowi kolekcjonerskiemu. Imponująca, ręcznie malowana figurka z żywicy przedstawia pogromczynię Amy relaksującą się z mlecznym szejkiem w restauracji Burger 66 po wyczerpującej walce z zombie.

Czytaj też: God of War Rangarok w końcu otrzymał brakującą funkcję

Deweloperzy ujawnili także zwiastun przedstawiający kolejną postać, w którą będziemy mogli się wcielić w Dead Island 2. Autorzy bohaterów wykonali rewelacyjną robotę przy projektowaniu modeli postaci. Wygląd Amy jest tak dopracowany, że aż chce się w tę bohaterkę wcielić!